Перейти на мобільну версію сайту

01.01.2016

У РІЗДВО ТРАПЛЯЮТЬСЯ ДИВА

Знову наближаються мої улюблені свята. Хіба може бути щось краще за коляду, гору цукерок, мандаринки ksksz.jpgпід ялинкою? І все це в теплому сімейному колі. Ще з дитинства Різдво в мене асоціюється з казкою, адже я дотепер вірю, що в ці дні можуть збутися всі мрії.

Пам’ятаю, як поверталася додому після веселих зимових розваг, тягнучи за собою санки і, тримаючи за руки молодшу сестричку, просила пошепки в Бога, щоб мама не сварила мене за загублену рукавичку. Поспішала вузенькими вуличками, по обидва боки яких розмістилися маленькі чепурні хатки, а у вікнах світилися вогники. Жителі мегаполісу можуть тільки позаздрити такій чарівній гармонії. Забігали до хати. Мама давала в руки віник, щоб ми добре струсили сніг. А на кухні вже панують запахи «Олів’є» та голубців. І я з великим захопленням поспішаю допомогти, адже вже завтра до нас прийдуть найближчі люди. А матуся обов’язково скаже: «Що би я робила без своїх помічниць?!».

Різдвяні свята дитинства – це наче добрий ретро-фільм, який я прокручую слайдами, розглядаючи сімейний фотоальбом. І постають переді мною ще такі молоді батьки, веселі бабуся й дідусь, і сестричка з братиком, які любили гратися біля ялинки, тому в нашому домі часто билися новорічні прикраси. Та ніхто й не думав сварити їх через такі дрібниці, бо навкруги панувала чарівна атмосфера свята.

Я пам’ятаю своє найкраще Різдво... У передсвятковий вечір до нас завітали родичі з Москви. Радості не було меж... Мама плакала від щастя, бо вже багато років не бачила свого «російського» брата, а я тоді познайомилася зі своїм. Пам’ятаю, як мої рідні до пізньої ночі розмовляли і згадували свої дитячі історії, а я із задоволенням слухала і теж хотіла щось розказати про себе, але порушити ту ідилію так і не наважилася. Це було найвеселіше свято за моєї пам’яті, бо в нашому будинку було стільки тепла і любові, що ним можна було б зігріти ціле місто.

А що сьогодні для нас означає Різдво? Чи не забули ми за святковими меню та розпродажами сутності цього свята? Та чи встигнемо в перерві між застіллями зайти до церкви та порадіти разом з іншими народженню Христа? Не потрібно забувати, що щастя складається з простого: щирої посмішки, теплих обіймів, неочікуваного дзвінка. Давайте спробуємо як колись подарувати один одному свято, гарний настрій, турботу та любов, забувши про пафосні презенти та умовності. Краще скажіть своїм близьки, як багато вони для вас значать. Нехай свята будуть такими, як багато років тому, коли ми, ще маленькими, вірили в диво. Адже саме в Різдво так хочеться в нього вірити...

Лілія НАДВІДНА


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.