Перейти на мобільну версію сайту

28.11.2014

У ПОСАДОВЦЯ ХАТА НЕ МАЄ БУТИ СКРАЮ

Найбільшу частку нашої зарплати забирає комуналка. Але ми самі можемо подбати, аби d5f47f1b88857b1c7b4776ccd2c3a46e.jpgзменшити витрати. Для цього необхідно замінити вікна, двері, провести утеплення будинків і, можливо, відмовитися від нині золотого блакитного палива.
Легко від такого блага цивілізації відмовитися у селах та приватному секторі. У багатоквартирних будинках також можна вирішити проблему. Залишаються школи, лікарні, різні установи, про які має дбати влада. Та не можна біля кожного закладу поставити клерка, який би дбав про заощадження коштів чи виправляв недоліки будівельників, які проводили будівельні роботи за кошти того ж бюджету. Будівельник схалтурив, а прийшла зима, і ніхто не знає, що робити. Та й немає механізму, окрім подання судового позову, аби примусити того нехлюя виправити ситуацію.
З подібним станом справ уже котру зиму підряд зіштовхуються пацієнти амбулаторії сімейної медицини на Біланівці. Усі рукоплескали, коли в цьому районі відкрився медзаклад, який будувала фірма «Моноліт-55», тішилися, вручали грамоти і подяки будівельникам. Але зима і весна розставили всі крапки над «ї». Новенькі батареї висять без діла = будівельник не зумів правильно змонтувати опалювальну систему. Дах протікає як решето, бо замість фахівців, його монтували шабашники. Медичне керівництво спочатку ще чухалося, де взяти гроші на усунення недоліків, потім щороку лише обіцяло, що їх усунуть.
Фінансова скрута призвела до того, що невдовзі медицина покладе зуби на полицю, і проблеми хворих уже нікого не хвилюють.
Щоб вирішити проблему, потрібне бажання й вольове рішення. Нехай той, хто підписав акт здачі закладу в експлуатацію, виставить претензію будівельнику, який усуне недоліки, поки ще не вийшов гарантійний термін на проведені будівельні роботи в амбулаторії.
Але наша українська натура така, що будемо чекати, поки будівля зіпсується, а потім героїчними зусиллями видиратимемо з бюджету гроші, аби її реставрувати.
І це приклад лише одного об’єкта, який робився за державні гроші. А скільки їх у місті? Хтось же зацікавлений у такому нехлюйстві, інакше б посадовці змусили будівельника усунути всі недоліки. Але для цього треба вникнути в проблему, захотіти побачити її і почути, бо нині позиція «Моя хата скраю» дуже дорого обходиться в майбутньому.

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.