Перейти на мобільну версію сайту

14.12.2012

ТИ ЩЕ У ЧЕРЗІ?

Коли осінні дні віддавали своє останнє тепло, вечорами кам’янчани полюбляли відпочивати в Центральному міському парку. В один із таких вечорів вирішили там прогулятися і ми з сестрою. У «Клітці» грала приємна музика, фонтан виблискував грайливими промінцями, на лавках обіймалися закохані пари. Приємну вечірню гармонію розірвав регіт трьох п’яних молодиків.
Вони підійшли до першої лавки, на якій сиділи хлопець із дівчиною, і нахабно почали 3f.jpgприставати до останньої. Дівчина почервоніла, зірвалася з місця, але один із нахаб знову всадив її на лавку. Хлопчина, який був поруч, не зміг захистити її від моральних знущань. Наговоривши своїм випадковим жертвам усіляких гидот, покидьки рушили далі. Здавалося, що не тільки ця пара, а й усі, хто був у парку, зітхнули з полегшенням. Знову було чутно приємну музику, знову хлюпотіла вода у фонтані. Та якийсь гіркий, неприємний присмак наче скреготав на зубах. За цим інцидентом спостерігало щонайменше двадцятеро людей, з яких майже половина - міцні чоловіки, які також прийшли у парк зі своїми половинками. Чому усі вони робили вигляд, що нічого не помічають? Сподівалися, що, можливо, до них не дійде черга? Якби ж усі дружно піднялися і просто підійшли до нахаб, то, впевнена, що ті без зволікань покинули б парк. Але ж ніхто в таких ситуаціях не хоче бути першим, бо немає жодної гарантії, що решта тебе підтримає, а не залишить на «розтерзання» покидькам. Значить, краще не висуватися.      
Що ж ми за люди, коли між нами немає взаємодовіри, підтримки? Чому нормою став вислів «Моя хата скраю»? Нині спокійно спостерігаємо, як якийсь покидьок ображає людину просто так, заради розваги. Саме ми формуємо у ньому впевненість у безкарності. А вже завтра завдяки нам він досягне чималих висот, переступаючи через людські долі й навіть життя. Та що нам до того? До нас черга не дійшла. Поки що...

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.