Перейти на мобільну версію сайту

03.03.2017

ТВОРЦІ ДИВ, ХТО ВОНИ?

Андрій ПавловськийЧи міркували ви над тим, скільки разів у своєму житті надіялися на диво, благали усіма фібрами своєї душі, щоб воно постукало у ваше віконце? Скільки разів ви покладали всі надії на цю незвідану силу, яка врятує ситуацію, що склалася не найкращим чином? Скільки вірили, що саме вона врятує потяг, який от-от зійде з рейок?.. Неодноразово, правда? Проте, отримавши бажане, раділи так, що навіть ніколи, можливо, й не задумувались над тим, звідки взялося те диво.

Це щось послане Богом? Наслідки позитивного програмування космосу? Старання невідомих із паралельних світів? Ні? Що ж тоді? А відповідь на поверхні. Творці див серед нас, вони просто добре маскуються, будучи звичайними людьми.

Згадайте, наприклад, як ви щодня виходите зі своєї домівки і крокуєте ЧИСТИМ тротуаром на зустріч новому дню. Здавалось, нічого дивного, адже тротуар МАЄ БУТИ чистим. Але хтось же влаштував для вас це маленьке диво, прокинувшись ще ні світ, ні зоря?

Звісно, якщо ви поспішаєте, то не помічаєте нічого й нікого, проте, якщо озирнетесь, неодмінно помітите трішки поодаль від себе двірничиху – авторку цього ранкового чуда. «То входить в її обов’язки – мести тротуари», – сухо кинете ви. Але уявіть, якщо вона з якоїсь причини не з’явиться на роботі декілька днів і ніхто її не підмінить, чи отримаєте це диво? Ні. І хоч воно маленьке, проте з самого ранку може задати тон, «зробити ваш день», як кажуть американці.

Справа в тому, що іноді там, де ми бачимо звичайні речі, хтось вбачає свою життєву місію. Хтось хоче зробити для нас день чистішим, кращим, ніж він був учора, дати нам можливість відродитися знову. Але ми не завжди цінуємо це.

І в нашому житті, насправді, таких творців маленьких і великих дивовиж чимало. То ж слід усвідомлювати і розуміти, що цінний кожен із нас і для того, щоб творити дива, не потрібно мати незліченну кількість грошей. Ви можете бути звичайними, але робити надзвичайне. І щоб дивовижі ставали реальними, не обов’язково намагатися змінити світ, вирішуючи його глобальні проблеми. Просто почніть діяти тут і зараз, можливо, не як усі, по-інакшому, але дійте. А решта творців підхоплять вашу хвилю. І тоді нам не доведеться щоразу після поганих новин чи просто в стані, здається, безкінечного стресу, перейматися тим, чому ніхто не може допомогти і де ж забарилося диво, яке має врятувати той чи інший момент. Просто БУДЬТЕ ДИВОМ і тоді хтось СТАНЕ ДИВОМ для вас!


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.