Перейти на мобільну версію сайту

31.05.2013

ЦЕ Ж - ПРАВДА!

«У вас будуть проблеми!»
«Вирішувати питання будемо без вас!»2afa5746c6f16d3de96654fed563b051.jpg
«От і правильно роблять, що їх б’ють!»
«Ми вас подамо до суду!»
«Вам немає чим зайнятися, про що інше писати?!»
«Ви - брехуни!»
«Жовта газета!»
Це далеко не весь перелік фраз, які мені вдалося почути впродовж останніх днів на власну адресу й на адресу своїх колег. Я би не сказав, що цей тиждень аж якось особливо відрізняється з-поміж інших чи то за кількістю цих «теплих» побажань, чи то за їхнім змістом. Можливо, таке моє сьогоднішнє загострене сприйняття всього цього зумовлене наступним четвергом, коли ми будемо святкувати своє професійне свято - День журналіста...
Розумію, коли ці слова лунають із уст вчителів чи батьків, яких роздратувала стаття про вартість випускного балу. Емоції... Небажання чути правду, про яку всі знають, всі говорять... Зрозуміло, що тут спрацьовує принцип: краще правда, але... «чужа».
Можу зрозуміти і посадовця, який вважає, що винятково завдяки його сім’ї ми можемо підняти власний рейтинг. Проте рейтинг газети - це якраз не керівники чи заступники, а - правда. Хіба ж єдиними посадовцем «живе» сьогодні газета?
Можу зрозуміти й поціновувачів мистецтва, які по-особливому сприйняли критику на адресу «облізлого» туриста. Але ж він, і справді, облізлий. Та й, зрештою, хіба всім ця скульптура подобається?! Це ж - правда!
Але ніколи не зрозумію, коли в спину б’ють брати по цеху... За 15 років роботи у журналістиці я був переконаний, що тут, між нами, «вовками демократії», представниками «четвертої влади» є щось більше, аніж порядність, чесність та товариськість... Виходить, немає і цього... Хіба це правда?!
... 6 червня ми обов’язково ппривітаємо себе і вас. Ми ж потрібні одне одному. Інакше...

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.