Перейти на мобільну версію сайту

02.10.2015

ЦЕ ОБРАЗЛИВЕ СЛОВО "ПОХИЛІ"

Напередодні Дня людей похилого віку до редакції завітала голова товариства інвалідів Тамара Сосновська й ображено констатувала, що про них, старших людей, які формували й піднімали свою державу, ніхто не хоче дбати, й, узагалі, ставляться як до відпрацьованого матеріалу.

Згадують лише під час виборів, Дня інвалідів чи людей похилого віку. А ще Тамару Георгіївну ображає словосполучення "люди похилого віку". Це ж треба - так образливо називати спарацьованих і заслужених членів суспільства! Тамара Георгіївна вже зверталася у відповідні органи, аби цей день вшанування перейменували на людей поважного віку або принаймні літніх людей.

Через жебрацьку пенсію, яку ці люди заробили за десятки років сумлінної праці, нині їм влада робить продуктові подачки, і то тільки тим, хто ще може піти і вибити собі чи своїм таким же співвітчизникам. І зрозуміло, чому ми так живемо й обираємо для свого ж народу представників у владі, які не справами приходять до неї, а просто дають кіло гречки, пляшку олії, пачку масла, шматок мила.

Їхня злиденність змушує такі подачки брати, аби бодай день (а хто й тиждень!) протриматися.
Як держава ставиться до людей старшого покоління, так  молодь буде працювати на майбутнє держави.

Вони ж не хочуть бути жебраками у своїй рідній домівці, вони за всі воєнні, післявоєнні роки, роки розбудови своєї рідної держави заробили, щоб  нинішнє покоління, яке й досі користується плодами їхньої праці, дбало про них, не відбирали в них почесне звання "Дитя війни" з мізерними пільгами. Бо це вони - останнє покоління "дітей", які стояли по пояс у воді, босі в мороз, під обстрілом німецького загарбника, аби майже 70 років над нашими головами було мирне небо, аби щасливо жилося, піднімався добробут наших родин. Натомість, що вони мають? Соціальну картоплю, соціальний хліб, соціальний транспорт, у той час як покоління їхніх однолітків в Європі можуть собі дозволити безтурботно жити, подорожувати, мати впевненість у завтрашньому дні.

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.