Перейти на мобільну версію сайту

17.01.2014

ТРИ СЛОВА

Самотніми приходимо в цей світ, самотніми йдемо... Та між цією альфою і омегою нашого Наталія Яцемірська.jpgжиття постійно виникають ті, хто не дасть нам влізти з головою у власну самість. Люди, котрі розфарбовують твій світ різними кольорами, котрі вриваються в нього, гупаючи дверима, міняють тебе, підтримують, люблять. Люди, яким важливо почути твій голос. Вони бажають тобі кращого, хоч часом сварять, повчають чи критикують. Вони справедливі й чесні з тобою, а головне - вони з тобою до кінця.
Серед тисячі слів, які лунають щодня, є особливі, пронизані своєю неповнорною магією. І хоча, як на мене, варто вірити вчинкам, а не словам, проте спочатку було слово...
... Опускаються руки, і, здається, вже ні на що не вистачить сил, та всього три слова можуть надихнути тебе - «Вірю в тебе!».
... Коли важко зробити перший крок, зважитись на серйозний вчинок, коли потрібно відкинути сумніви і йти далі, варто лишень почути три магічних слова, від яких з’явиться впевненість - «Я з тобою!».
... Хіба не зроблять тебе щасливою три звичайнісіньких слова «З тобою назавжди!»?
... Стрепенеться душа в юної панянки, бо, почувши заповітне «Виходь за мене», летітиме переповнена щастям. І ці три простих слова окрилятимуть її.
... «Я виїхав - чекай», - слова, від яких серцю стане тепло. Скажи комусь «Я буду сумувати!», і йому одразу захочеться повернутися. «Ти мій найкращий!» - слова, які додають упевненості.
... «Ти - моє щастя», - від цих простих слів два серця починають битися в унісон. А, почувши заповітне «Ти мені потрібен!», одразу хочеться жити.
Три слова, від яких серце б’ється частіше - «Я тебе люблю!». Три важливих слова, на які заслуговують... люди, котрі розфарбовують твій світ різними кольорами, котрі вриваються в нього, гупаючи дверима; міняють тебе, підтримують, люблять. Люди, яким важливо почути твій голос. Вони бажають тобі кращого, хоч часом сварять, повчають чи критикують. Вони справедливі й чесні з тобою, а головне - вони з тобою до кінця.

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.