Перейти на мобільну версію сайту

15.11.2013

ТОБІ, МАЙБУТНЬОМУ...

Дух протиріччя, підліткова агресія, віра в батьківську обмеженість, юнацький максималізм = знаю, це все ще попереду.. Знаю, що плакатиму ночами в подушку, а вранці, замащуючи синці2f.jpg під очима коректором, щоб ти не помітив, корчитиму з себе сувору й неприступну, щоб ти зрозумів: має бути так, як я сказала. І не тому, що я не йду на поступки чи чогось не розумію, ні, просто я знаю життя трішки довше, ніж ти, і бажаю тобі тільки добра.
Знаю, що ти грюкатимеш дверима і йтимеш у свою кімнату, а в мене серце розбиватиметься на друзки від усвідомлення того, що ми не можемо знайти спільної мови. Я зачинятимусь на кухні і переглядатиму старі світлини, беззвучно схлипуючи: пам’ятаєш цей день? Ось ти у вишиванці та подертих на колінах джинсах (твоїх улюблених!) на Святі осені. Скільки тобі тут? Чотири? Ага! Я тоді була такою молодою, хоча дуже комплексувала з приводу свого віку, вважала, що найкращі моменти мого життя позаду, а ти = такий дрібненький, напевно, найменший у своїй групі = весь час посміхався і махав мені рукою. Ти танцював і співав разом з іншими дітками, твої рухи були незграбними, проте надзвичайно милими. Я не переставала аплодувати та фотографувати тебе. А серце наповнювалося гордістю і... недовірою: невже це те немовлятко, в якого, здається, вчора з’явився перший зубчик і яке зробило свої перші невпевнені кроки назустріч мені? А ось на цьому фото я зафіксувала тебе тоді, коли ти розповідав віршика, жестикулюючи руками. Пам’ятаю, як усі щиро аплодували тобі, бо ти дійсно гарно його продекламував, а хтось у передньому ряду пожартував: «Цей малий не поезію розказав, а реп прочитав. З рухами, інтонацією...». Звідки це в тебе? Можливо, зародилося тоді, коли твоя матуся, будучи вагітною, чергувала класичну музику із ліричними реп-баладами? Був такий грішок у молодості.
Зараз ти спиш, довжелезні вії відкидають тінь на півобличчя, а мені здається, що то тінь осіннього елегійного смутку на моєму серці. Спи, синочку, а я оберігатиму твій сон. Сьогодні й завжди. Бо всі проблеми, які виникнуть, успішно минуть, а наш зв’язок залишиться. Навічно

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.