Перейти на мобільну версію сайту

31.01.2014

ТО ЯКА ЦІНА?..

Щоб зрозуміти ціну року, запитай студента, який провалився на іспиті.2f.jpg
Щоб зрозуміти ціну місяця, запитай матір, яка народила недоношену дитину.
Щоб зрозуміти ціну тижня, запитай редактора тижневика.

Щоб зрозуміти ціну однієї години, запитай закоханого, що чекає на свою кохану.
Щоб зрозуміти ціну однієї хвилини, запитай людину, яка запізнилася на потяг.
Щоб зрозуміти ціну однієї секунди, запитай того, хто втратив близьку людину в автокатастрофі.
Щоб зрозуміти ціну сотої частки секунди, запитай срібного призера Олімпійських ігор.
А яка ціна свободи? Отієї, яку вже котрий день поспіль, незважаючи на лютий мороз, рясний сніг, їдкий дим від палаючих шин, крижаний дощ із водометів, кийки, якими періодично «голублять» беззахисних мітингувальників «пернаті захисники», тваринницький страх не повернутися додому живим, але водночас і тверду думку, що вертатися й не можна, бо вже перейдено Рубікон, точки звороту немає, відстоюють українці із Заходу та Сходу, Півночі та Півдня, жителі великих міст-мегаполісів та маленьких сіл?
А давайте порахуємо! Шестеро загиблих (і тут моя каверзна підсвідомість вирішує поглузувати з моїх математичних розрахунків: «Хіба? А не більше?»); близько тридцяти зниклих безвісти («Ай-ай-ай... - прицмокує скрушно все та ж підсвідомість, - а скільки з тих тридцяти поповнять ряди твого першого пункту?.. Тссс, прикуси язика, бо ще наврочиш!»); сто шістнадцять людей, які зараз спостерігають за подіями в країні з-за ґрат («А уяви, - підливає олії у вогонь моя співрозмовниця, - скількох з тих нещасних піддали фізичним засобам впливу, щоб вони стали більш дружелюбними, скільки з них відчули себе морально зґвалтованими, у скількох мимоволі опускалися руки, гаснув вогник в очах, бо що ж то за міліція така, якщо вона не з народом?»); близько двох тисяч поранених, які ще довго пам’ятатимуть (і навряд чи забудуть) про походження тих чи інших шрамів, але вони не скаржаться, бо краще вже так, ніж повторити долю Сергія (Самвела) Нігояна, Михайла Жизневського, Юрія Вербицького та Романа Сеника.
То скільки там у нас вийшло? Так, ціна надто висока... Та й ніхто не гарантує, що не буде ще доданків... І хто сказав, що досягнуто свободи?.. Молимось за Україну...

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.