Перейти на мобільну версію сайту

29.03.2013

ТАК МАЛО СОНЦЯ...ЩЕ МЕНШЕ ТЕПЛА...

А скільки разів на день ви посміхаєтесь? Маю на увазі не «чергові» посмішки, котрі вимагають від нас ввічливості, етики, правил гарного тону, а ті, невимушені, щирі, по-дитячому справжні. Ті, що линуть з самого серця... Важко відповісти?!
Аби перевірити, далеко ходити не доводиться. Просто можна прогулятися однією з людних nevmer.jpgцентральних вулиць міста. Що читається в очах цього заклопотанного натовпу? У кожного купа «невирішених» проблем, у всіх обмаль часу. А що найгірше – тотальна холодна байдужість.
А чого тішитись?! – запитаєте мене. І я ледь не погоджуся з вами. Не встигнеш вранці вийти з дому, а приводів для посмішок «вдень з вогнем...». Півгодини тупцюєшся на холодній зупинці, виглядаєш маршрутку, яка, здається, навмисне не їде. Коли ж, нарешті, з’являється, юрба знервованих, чи то від холоду, чи від чекання, чи бозна від чого, людей посуне до дверей, ледве дочекавшись, доки вийдуть з транспорту попередні пасажири. А роздратований водій гримне дверима перед самим вашим носом, пробурмотівши: «Більше не візьму. Даішники на перехресті стоять».
А водії автівок, котрі щодня змушені буквально знищувати свої машини на післязимових дорогах? А пішоходи, яких ті ж водії, намагаючись об’їхати вибоїну, обливають багнюкою з ніг до голови? А продавці ринку, котрі здосвіта стоять на, як самі кажуть, «собачому холоді», і торгівля не йде? А ті ж покупці, яких на кожному кроці раді підставити, обрахувати? А весна зі своїми постійними перепадами «настрою» та невгамовними витівками чого лише варта? Список цей нескінченний.
От і виходить - замкнуте коло. Та нам під силу його розірвати. Для цього й треба зовсім небагато – лише стати трішечки добрішими. Не боятисч впустити до свого серця радість. Подарувати тому, хто поруч, крихту свого сонця, дрібку власного тепла. А почати можна просто з посмішки. Усміхнутися всім негараздам, усміхнутися всьому навкруги. І хто зна, може й весна тоді відчує, як наше місто аж сяє щирими посмішками, та стрімголов помчить до нас...

Романа НЕВМЕРЖИЦЬКА, спеціально для «КлюЧа»

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.