Перейти на мобільну версію сайту

28.04.2017

ТА НА ТОБІ!

шухановаІ знову черговий сюрприз. Не встиг український народ оговтатися від ажіотажу щодо введення абонентської плати за газ, як на тобі - на черзі абонентська плата за підключення до послуг централізованого опалення.

Виявляється, цього вимагає Міжнародний валютний фонд і з 1 серпня нам цей сюрприз залізе в кишені. Абонплата – це нормальне явище європейських країн. От і вирішили, якщо й ми йдемо в Європу, то маємо рівнятися на неї. Тільки забули зрівняти наші статки з європейськими. Не знаю, чи це Європі потрібно, чи це наші політики не знають, як із нас останній шар шкіри здерти. Спочатку Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), намагалася здерти з нас гроші за те, що зовсім не її. Абонентську плату за газ, окремо за наявну газову плиту і колонку, бо ж до них йде їхнє блакитне паливо, а всі мережі належать саме їй. Та при цьому зовсім забули, що мережі до наших домівок прокладалися в ті ненависні їм радянські часи і жодного разу не мінялися, а ще вони підводилися приватниками, яких теж примушують передавати мережі, хоча вони повинні належати громаді, а транспортуюча кампанія має громаді сплачувати за користування її мережами. А то ж виходить - самі побудуйте і самі платіть за те, що побудували, а ця прожерлива пані – НКРЕКП буде набивати собі кишені. Лишень уявіть, голова НКРЕКП отримує за місяць заробітної плати стільки, що простий українець її не може заробити за десятиліття. От і розповідають нам про ідеї МВФ, про бідолашну НКРЕКП, замість того, щоб пояснити, кому потрібно, і щоб ті, хто накрав мільйони, зробили так, щоб український простий народ не гнув горба й далі, а міг хоча би вільно дихнути.

Так ні тобі! Ось тобі нову ідею-здирницю - абонплату за теплопостачання. До речі, мережі теплопостачання теж будувалися за наші з вами гроші, як і лінії електропередач. Нині теж електроенергія, яку виробляють, коштує менше, ніж її транспортування по дротах, але як кажуть: «Те ще буде..!» І що ж нам з вами робити? Хто виявиться сильнішим – НАРОД чи ВОНИ?

Раніше, НКРЕКП вже скасувувала рішення про введення абонплати за газ, що теж було однією з вимог МВФ. А тепер знову людей спонукають до якихось дій, аби не розслаблялися. Чи, можливо, хочуть відволікти від чогось більш серйозного? Про це ми дізнаємося пізніше.

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.