Перейти на мобільну версію сайту

23.12.2016

СЮРПРИЗИ, ЯКІ НА НАС ЧЕКАЮТЬ

ТаняПриємно, коли влада турбується про добробут народу. Першою турботою стане зарплатня для українців у 3200 грн. Але тут закрадається думка, що це зовсім не про нас з вами дбають, а швидше за все про свій імідж і наповнення державної скарбниці за наш з вами рахунок. Уявімо, зарплата в 3200 відразу збільшить відрахування, якими буде наповнюватися бюджет. На перший погляд, це дуже добре, відразу отримаємо гарні дороги, гарно обладнані лікарні і школи, чисті міста. Але ж це не так! Підвищиться зарплата, підвищаться податки, доведеться піднімати ціни на все, бо ж де взяти гроші на збільшення оплати праці й відрахування? То що зміниться? А змінеться ось що: середній і малий бізнес піде у тінь, або взагалі загине, бо хто зможе вижити в таких кабальних умовах? Крім того, можливо в такий спосіб вирішили відібрати в людей справу та ще й можливість утримувати свої родини. Вони укрупнять наші маленькі справи і свої великі та зроблять нас суцільними батраками, які ладні будуть за окраєць хліба «пахати», аби вижити.

Ще одним благом ощасливили людей, які намагаються вижити. З 1 січня ФОПи ІІ та ІІІ груп будуть змушені платити єдиний соціальний внесок 704 грн на місяць, навіть, якщо тимчасово не мають прибутку.

Раніше ФОП, коли в певному періоді мав прибуток, то сплачував 5% податку та ЄСВ. Якщо ж руху коштів не було, то сплачувати не було необхідності. Тому багато підприємців тримали відкриті ФОПи, а платили податки тільки тоді, коли мали реальні прибутки. Нововведення ще до почату дії призвело до масового закриття ФОПів людьми, які використовували їх непостійно - так званих «сплячих ФОПів».

Очікують нововведень і молоді українці у вигляді стипендій і продовження шкільного віку.

З 2017 р. Міносвіти і науки має намір змінити порядок виплати стипендій: розмір пропонується збільшити, кількість одержувачів – скоротити, а право визначати, кому дати, а кому - ні, передати на відкуп навчальним закладам. Такі нововведення повинні стимулювати студентів краще вчитися, але вони побоюються, що без грошей залишаться 80% тих, хто зараз їх отримує. Можливо, це й правильно, що гроші будуть отримувати за хороші оцінки, але це, знову ж, чергова можливість корупційної складової. Маєш надійний захист, матимеш і стипендію.

Найменші українці отримали задоволення довго вчитися. А що ж робити, якось треба дітей зайняти, а так ще рік в школі повчаться, потім у якийсь навчальний заклад ще від трьох до семи років можна протягнути. А там дивися й тридцять, і до пенсії рукою подати.

Не обминули можновладці пенсіонерів, їх очікують хороші новини. Слідом за мінімальними зарплатами Кабмін обіцяє підняти і пенсії – у середньому на 300 грн. Кошти на це планують отримати з відрахувань із підвищення мінзарплати.

Взагалі, краще б підвищували рівень життя українців, а не заганяли людей у злидні. 


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.