Перейти на мобільну версію сайту

06.12.2013

СТРАШНО Ж БО...

Другий тиждень поспіль не стихає Майдан. Він вирує, набирає обертів, пульсує немов живий організм, а головне - він має надію! І надія його проста й буденна - жити краще. І крапка. Наталія Яцемірська.jpgЖодних гасел, закликів, політичних профанацій і спекуляцій - просто жити краще.
Сьогодні це банальне словосполучення «Жити краще» об’єднало українців - східняків і западенців, донецьких і львівських, закарпатських і кримських. І нині кожного із нас, з надією в серці й вірою в душі, знову й знову використовують, провокують, задурюють, замилюють очі, врешті-решт затуманюють безнадією.
Як я можу сподіватись жити краще, коли бачу, як нас вкотре нахабно «розводять як кошенят»? Як може жити краще Україна, коли революцію роблять студенти й суспільні дисиденти, а плоди пожинають досвідчені й фарбовані лисиці та «орлиці»? Коли, скажіть мені, в якій казці трьохголовий Змій Горинич був головним та ще й позитивним персонажем? У яку Європу, Росію чи Китай, грець із ним, хай навіть в Австралію може йти країна, котра не має лідера? Чому політичні імпотенти, позбувшись цноти в одній партії, прогулявши молодість в іншій, все ще мають надію зустріти щасливу старість, вклякнувши біля владного корита в опозиційно відведеному для них кутку? Чому цю надію даємо ми, щирі й довірливі українці, яким хтось невідомий насотує на підсвідомість двадцять п’ятий кадр, у якому ми маємо будь-які питання державної ваги вирішити на майдані? За які гріхи ми наступаємо на одні й ті ж граблі, ганяючи історію по колу? Невже ті, хто не награвся у Майдан-2004, пройшли вдалу реінкарнацію та повернулись, щоб докомендантити наметовим місточком без наметів, викричати «неугодних» з однієї влади, аби звільнити для себе місце в іншій владі, відреволюціонерити на всіх майданах з вірою понад усе?
Скільки людей, стільки й думок: хтось скаже, що щурі тікають з тонучого корабля, а для когось це буде протест проти системи. Один зробить піар, а інший щиро в це повірить.
Якщо Майдан заради надії на краще життя - це Майдан, який в моєму серці. Якщо Майдан - це чергова спроба політичних трупів виїхати з реанімації, але не вперед ногами, то краще б його не було.
... В країні коротке замикання. Усі з усіма домовляються: за лідерство, братерство, війну і мир, за підтримку чи осуд, за провокації і маніпуляції. І жоден не домовляється із своїм єдиним опонентом - совістю. Страшно ж бо...

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.