Перейти на мобільну версію сайту

17.10.2014

СТОРГУВАЛИСЯ...

Саме так можна охарактеризувати позавчорашню координаційну раду міських перевізників.
Минулого номера «КлюЧ» нагадав міській владі й власне перевізникам, що наприкінці 3f.jpgгрудня закінчується річний термін виконання додаткових умов, передбачених конкурсом на пасажирські перевезення. Згідно з цими умовами, перевізники зобов’язалися впродовж року обладнати двері маршруток автоматичним пристроєм.

Дивно, але наше нагадування перевізники сприйняли в штики. Що ж до міської влади, то заступник міського голови Сергій Бабій пообіцяв (цитуємо): «Жодних компромісів з приводу подальшого існування шнурків у маршрутках не буде!»
14 жовтня обидві сторони зійшлися в прес-центрі. Перевізники не приховували, що майже 50% автомобілів так і не позбулися шнурків. Аргументів на користь останніх вистачало: ненадійність пневмодверей; заводи-виробники нині кинулися виготовляти воєнну техніку, а тому зробити реконструкцію ніде; тяжке економічне становище, мовляв, немає звідки нашкребти майже 2 тисячі «зелених». Після «повної аргументації» шанобливо звернулись до Сергія Віталійовича з делікатним проханням: «Може б, зняти цю умову конкурсу, або бодай відтягнути її до кращих часів?»
Заступник мера чинно пожурив перевізників, мовляв, на що ви дивилися, коли підписували договори. Юрист міськвиконкому додала, що про будь-які зміни в документі не може бути й мови, адже це рішення сесії. Та є така приказка: «Що написано пером, не вивезеш і волом». Та чи то перо не дуже гостре, чи то віл надто сильний...
Після нетривалих дискусій консенсус таки знайшли. До Сергія Віталійовича нібито дійшли чутки, що перевізники планують зібрати по 500 грн з кожної машини (а їх загалом 180) на допомогу воїнам-кам’янчанам, які знаходяться в зоні АТО.
- То це правда, чи як? - поцікавився заступник.
До хлопців нарешті почало доходити, куди вітер дме.
- Правда, ми зберемо потрібну суму, але й Ви почуйте нас - відтермінуйте додаткову умову до кращих часів, - почали торгуватися перевізники.
На тому й порішили. От тільки ніхто не запитав тих 50% перевізників, які добросовісно встановили автоматичні двері. Їм також здавати по 500 грн, чи замість них заплатять ті, хто просив відтермінування? Ну, а про думку кам’янчан, які, власне й домоглися минулого року внесення такої умови до конкурсу, й годі говорити. Вони, головне, аби не забували справно платити по 3 грн, а рештою хай не переймаються...

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.