Перейти на мобільну версію сайту

07.07.2017

СМІТТЯ ХОЧЕ В ЄВРОПУ

шухановаНині ми всі прагнемо в Європу, хочемо бути європейцями, жити, як там – за кордоном. Але чи доросли ми до цього, ще невідомо, коли доростемо? Щоразу на такі думки наштовхують прості побутові речі. Ми вміємо по різному господарювати у своєму помешканні, на своєму подвір’ї, але нас, навколишніх, засліплює байдужість і українське «моя хата скраю», не хочу нічого бачити. З одного боку, це можливо й для себе дешевше, бо якщо ти свідома й активна людина і не можеш пройти повз те, коли зчубилися хлопчаки на вулиці, що хтось кидає цигарки з балкону, що викидає сміття з вікна, що не прибирає в під’їзді за собою, то ти обов’язково наживеш собі ворогів і не лише, а й проблем матимеш вдосталь. З такою ситуацією зіштовхнулася нещодавно. Хтось постійно засипає дорогу будівельним сміттям, яке в негоду змивається на доглянуту вулицю, котру сусіди обабіч прибирають, замітають, щоб камінчиків не було, бо ж у спеку ті камінці застрягають в асфальт, а там і дірка, потім – ямка утворюється.

Але ж сусіди того «хтось» не хочуть для себе, і біля себе навести лад, тому вирішили дошкуляти тим, у кого все гаразд. Тому й заплющують очі на його протизаконні витівки. 

Та не у всіх на таке заплющуються очі, і свідомість не дозволяє пройти повз. На зауваження чоловік, який тачками вивозить із свого домогосподарства сміття, зреагував агресивно, бо ж для того, щоб його вивезти на смітник, потрібно заплатити тому, хто вивезе, а це ж потом зароблені гроші, яких шкода витрачати. Нехай сусіди і комунальники собі чешуть голову, як і за які кошти за ним і йому подібними це зробити.

Поліцейські, які прибули на виклик, зафіксували факт, який стався, та й господар не відмовлявся. Він пояснив, що сміттям вирівнює ями, але ж те сміття потрібно ще й зацементувати, та на це теж потрібно свої кровні витратити. Крім того, сміття достатньо в кожного з його сусідів, тож вистачить надовго. І тому, щоб захистити свою європейськість, люди вдалися до наклепів на ту людину, яка дозволила собі заважати їм «газдувати» на суспільній території. Ці особи заявили в поліцію про нібито провокацію проти них і хуліганські дії. Що цікаво, що навіть глибоко релігійні люди (баптисти) не погребували брехнею і не побоялися кари Божої за брехню. До того, хто викликав поліцію, завітав дільничний, який апелював показами правопорушників і ще й погрожував судом. От і допомагай наступного разу комунальникам та правоохоронцям стояти на сторожі чистоти і закону.


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.