Перейти на мобільну версію сайту

04.09.2015

СМЕРДЮЧЕ ПЕКЛО ЗА ВІКНОМ

Уявіть собі картину - жахлива денна спека, здається, що увесь кисень втік із планети.
Помешкання кам’янчан розжарилися так, що за ніч не встигають охолонути. Одні рятуються кондиціонерами d5f47f1b88857b1c7b4776ccd2c3a46e.jpgі вентиляторами, інші - відчиняють наніч вікна, аби ковтнути краплину кисню.

Вже неодноразово кам’янчани телефонували до редакції зі скаргами, мовляв, і так дихати немає чим, так знаходяться "розумники", які ввечорі і вранці спалюють сміття, а служби, які мають пильнувати дотримання правил благоустрою міста, не реагують.

Минулого тижня сама прокинулася на світанку від задушливого смороду. Відкриваю очі, а наді мною - чорна хмара, оповита їдючим смородом. Зірвалася з ліжка - й до вікна, а там на горизонті валить чорний дим. Спочатку спало на думку, що це пожежа. Але потім зрозуміла, що то якийсь "газда" спалює сміття.
Ввечорі знову хтось підпалив сміття, і в околиці всі сусіди почали закривати вікна (мова й де про Біланівку). Добре, якщо людина немає проблем із здоров’ям, а що робити тим, хто страждає від алергії чи має проблеми з дихальними шляхами?

...2 вересня краєвид у напрямку Старої фортеці загустів від диму. Палили сміття на Біланівці, Польських фільварках, Зіньківцях. Увесь каньйон наповнився густим туманом та смородом.

Не перестаю дивуватися людям... Невже ви живете на землі останній день? Після вас - хоч потоп?! Навіщо так жорстоко нищити екологію? Природа не прощає, вона обов’язково відомстить. Щоправда, не вам, а вашим дітям та онукам. Отже, аби нам з вами комфортно жилося, і було що залишити нащадкам, не встидайтеся, бийте в дзвони, коли бачите, що сусід запалив багаття, чи трощить тротуар, або кидає сміття, бо все це категорично не можна робити.

І якщо ми самі будемо жити за людськими законами та змушувати це робити решту, то отримаємо шанс залишити нашим нащадкам квітучу землю, а не смердюче болото.

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.