Перейти на мобільну версію сайту

08.05.2015

СЛОВО ПРО МАТІР

Біжу вчора поспіхом на роботу, нічого поруч не помічаючи, хіба що годинник, стрілки якого3f.jpg ніби літають по циферблату (у них є дивна звичка: бігти навипередки або ледве плентатись, залежно від ситуації). Аж раптом переді мною постає стрункий юнак з теплою посмішкою і квітами у руках:

- Дозвольте привітати вас із прийдешнім Днем матері! Нехай ваші діти завжди вас тішать!

... І стрілки зупинилися. Навколо - усміхнені жінки, яким такі ж молоді й гарні хлопці та дівчата дарують квіти. На якихось декілька хвилин Соборна потонула у квітах та ніжних материнських усмішках. Попри буденний щоденний клопіт, напруженість від того, що бачимо й чуємо вже другий рік поспіль, злиденність наших гаманців, ми знайшли в собі сили посміхнутися, згадавши найсокровенніші миті материнства.

Як згодом з’ясувалося, привітати кам’янецьких матерів вирішили волонтерська група разом зі студентським парламентом ПДАТУ. За словами проректора вишу Тараса Гуцола, це була особиста ініціатива молоді - подарувати нашим жінкам квіти-усмішки.

Упродовж останніх декількох років ми поступово призвичаюємося відзначати День матері - свято, яке кожної другої неділі травня відмічає більша частина людства. У цей день як ніколи тепло звучить звичайне «Дякую».

Ми ніжно обіймаємо своїх рідних матусь, по-дитячому горнемось до їхніх натруджених рук, відчуваємо стукіт їхнього серця, яке завжди, до самісінького кінця, б’ється в унісон із нашим серцем.

Ми з усмішкою пригортаємо до себе наших дітей, які трохи незграбно, але так щиро щебечуть про те, як люблять нас, протягуючи намальовані власноруч листівки і квіти, зірвані у садку чи куплені чоловіком.

Ми згадуємо цього дня про матерів, котрі втратили своїх дітей на жорстокій і такій безглуздій війні на сході. На жаль, їхні сини більше не зможуть обійняти своїх неньок, але ми, живі, можемо зробити це за них. Бо слово «МАМА» - не має терміну давності. Матерями не народжуються, але ними залишаються навічно.

Зі святом Вас, наші любі неньки!

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.