Перейти на мобільну версію сайту

14.02.2014

СКРИНЯ СПОГАДІВ

... А пам’ятаєш, як ми їздили з тобою в гори, щоб звідти, взявшись за руки, летіти вниз? Наталія Яцемірська.jpgТоді це була звичайна прогулянка, сьогодні - вона найсолодший спогад, мій каприз.
Галявина, куди ми приїжджали засмагати, рахувати в небі літачки і говорити про всілякі дурниці. Біжу через місто, гляну догори - білий слід - хапаюсь за телефон: «Один нуль» кричу в слухавку, і всі таємниці цього світу, здавалося мають вміститися на моєму язиці й вкластись тобі у вуха. І якби мені дали ніж, а тобі заборонили стояти до мене спиною, хіба б ти їх слухав?
А зима якогось року була такою сніжною, пустотивою, з чаєм у богом забутому кафе, але такою ніжною. Ми гріли один одному руки, ти цілував скроні, а я збирала губами з твого волосся сніжинки, і зграйка хлопчаків складала з наших обіймів свої дорослі картинки.
Весною у нас вечірні посиденьки до заходу сонця, мільйон планів і місцина, яку ми колись не впізнаємо.
Літо квітами заросте по самісінькі вінця, а осінь гепнеться стиглим яблуком у мрію, про яку лиш ми знаємо.
А ти примружиш очі до мерехтливих зайчиків, і я махатиму тобі здалеку: «Кидай все хутчіш, іди обійматися». І хто сказав, що в старості ти не будеш мати за кого триматися?
Хіба обійми не достатньо вагомий стимул, аби підтримати один одного у скрутну хвилину? Ти цілуєш мою скроню, дмухаєш у волосся, а я знову згадую ту місцину...
Коли в очах щастя, а душу переповнює любов через край, я не впевнена, що окрім тут і зараз є інший, обов’язково після смерті рай. І якщо він дійсно є, там також має бути, як дивишся закоханими очима в закохані очі? Чи там так добре, як наїстись солодкого посеред ночі?
Чи в ньому, як у твої обіймах, тепло і нікуди не хочеться йти? Чи він до тієї міри щастя, яку віддаю тобі, а мені - ти?
... Заплющую очі, ось-ось підкрадеться сон і зачинить цю скриню спогадів. А завтра чекатиме день із новою торбою вражень, щоб якось одного вечора захотілось дістати ключик і знову відкрити скриню наших з тобою... Сон.
З Днем усіх закоханих, наші дорогі читачі!

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.