Перейти на мобільну версію сайту

24.05.2013

ЩО ЗГАДАЄШ?

З часом почнеш розуміти сенс сказаних слів, і вчинки твої не будуть безглуздям віків. Це просто чергова спроба зрозуміти себе, не журися, дитино, все пройде.
Він знову завтра зателефонує, будете базікати три години без ліку, а потім ти покладеНаталія Яцемірська.jpgш слухавку й, збита з пантелику, ще довго заспокоюватимеш серце, що б’ється сполоханим птахом, і, можливо, думатимеш, чи не дала маху.
Будеш перебирати сказані на тому кінці дроту слова і фрази, відокремлюючи облуднісь від правди, нуль від фази. Будеш поспіхом розпихати їх по далеких куточках свого серця, одним словом, будеш ховати маленькі іскринки щастя, яке можна виміряти лише в мегагерцах.
Після коротких гудків його голос ще довго буде в твоїй голові, і день до завтрашньої зустрічі пробіжить на одній нозі, і ніч підкрадеться нечутно, і сон закружляє в танці, і кава стане смачнішою завтра вранці...
А якщо взяти й відволіктися від усього цього, від навали спогадів, дивацтв і щастя на лиці, і, закривши очі, уявити, що знаходишся не на двадцятій-тридцятій сторінці власного життя, а десь там, наприкінці.
І книга ось-ось вже буде дочитана, і з жалем і навіть небажанням доведеться перегорнути останню сторінку, яких героїв ти згадаєш зопалу, коли забиватимуть останній цвях у дерев’яну стінку?
Невже тих, з якими все було правильно і за правилами, або тих, хто подобався мамі чи твоїм друзям? Тих, хто говорив в житті гидоту, дурість чи інші небелиці? Тих, від яких закипала кров у грудях, і падала важкими краплями на дно душевної криниці? Чиї силуети покаже наостанок твого серця діафільм? Кого ти згадаєш, коли пам'ять покаже не мультик, а документальний фільм?
Смішного хлопчиська у веснянках, який подарував тобі жменю різнобарвних льодяників, чи кращу подружку, з якою побилися через фотографію улюблених співаків?
А ще, я впевнена, ти згадаєш найяскравішу вечірку, таксі, що летить в інше місто до мрії, і підступну краплинку, що опинилась на твой вії. І перший поцілунок, і ніч, коли не спиться, і те, що яблука смачніші, якщо в них кориця... Лист, написаний від руки, показове дефіле, важливі слова, що змінили би долю, якби не одне чергове «але»...
Хоча, щось ми розмріялись, залишилась лише мить, точніше один-єдиний спогад.
І що ти з усього, що в житті пролетіло, вибереш, немов у рибки золотої бажання вимолиш? Важкий вибір чи не так? Отож бо й воно, а як дійде до діла, то взагалі згадаєш невідомо що, випустиш з себе подихом цей перформанс і з думкою, що все не даремно, закриєш книгу, забравши останній шанс.

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.