Перейти на мобільну версію сайту

25.01.2013

ЩО РОБИТИ І ЯК ЖИТИ?

Хто не курить і не п’є, той здоровим помре...
Колись я вже згадувала про те, що нормальних людей перетворюють на лохів. Живеш за заповідями Божими і чекаєш, що буде десь там, і вищий суд теж буде ТАМ.

Але наше життя тут і нині, отже, й зіштовхуєшся з проблемами ТУТ. Ти честь бережеш замолоду, про здоров’я дбаєш з дитинства, батьки й суспільство дають тобі виховання та можливість d5f47f1b88857b1c7b4776ccd2c3a46e.jpgздобувати знання, ти будуєш здорову сім’ю і, відповідно, націю, чесно працюєш та сплачуєш податки, не проходиш осторонь, коли хтось порушує закон і, врешті, що будеш мати? ПРОБЛЕМИ! За твої гроші держава дає можливість лікуватися тим, хто не дбав про себе, курив, пив... Безкоштовні путівки - теж їм, соціально незахищеним. І пенсії їм теж замолоду платять, і пільги теж їм, і турбота про них...
А навіщо ж про нас дбати, стимулювати нашу роботу з дитинства (маю на увазі над собою)?
Що ж до закону, то там теж краще його не дотримуватися, а просто вміти наступити на горлянку і задавити силою. Якось мій знайомий заступився за жінок, які сиділи біля під’їзду, а неподалік них хлопці неприпустимо себе поводили. Чоловік зробив молодикам зауваження, ті йому нахамили. Він зрозумів, що словами зупинити хамство неможливо, тож затиснув найбільш «нарваному» руку і думав, що бабусі викличуть міліцію. Та врешті з міліцією і судом мав справу захисник.
Інший знайомий заступився на танцях за дівчат, яким хамив ді-джей. Як результат, щоб на нього не завели кримінальну справу, змушений був заплатити певну суму за розбиту губу хаму.
Я не закликаю, щоб люди йшли проти совісті, порушували закони, не шкодували немічних. Але давайте щось міняти у житті, свідомості, щоб наші нащадки могли жити в нормальному суспільстві, спокійно ходити вулицями, відвідувати заклади культури, займатися спортом. Щодо останнього - це особлива проблема.
А давайте створювати МОДУ на здоров’я і законослухняність у нашому місті!

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.