Перейти на мобільну версію сайту

22.03.2013

РОХКАЙТЕ НА ЗДОРОВ’Я!

Знаєте, за що я люблю ранню весну? За впевненість, що завтра все одно буде краще, аніж сьогодні. Ну й що з того, що вранці допікає морозець, під ногами – ожеледиця, а пронизливий холодний вітер збиває з ніг.
Сонячному промінню достатньо виглянути бодай на годину – і мороз ховається в холодні 3f.jpgзакутки, ожеледиця плаче, а вітер уже не штовхає тебе нахабно в плечі, а лагідно несе на своїх хвилях.
Знаєте, за що я не люблю ранню весну? За бруд, який після танення снігу всюди лізе в очі. Вже так у нас повелося: щороку навесні організовуємо масовий місячник благоустрою. Метемо, прибираємо, вивозимо тонни непотребу. І навіть не переймаємося питанням: а звідки його стільки взялося? Може, то з сусіднього району чи області вітром надуло?
На вул.Тімірязєва, навпроти магазину «Хрещатик», ще восени під деревом мешканці зробили стихійне сміттєзвалище. На купі перегнилого смердючого гною щодня з’являється «свіже» сміттячко. Тут тобі поламані підкрильники від автівок, мішки з будівельними відходами, пакети з побутовим сміттям (господині не спромоглися донести до контейнерів) і, навіть, новорічні ялинки. Щоранку, ведучи сина в дитсадок, спостерігаю, як з кожним днем «сміттярка» збільшується в розмірах. А нещодавно помітила, як одна молодиця, вийшовши з двору, жбурнула на купу пакет з відходами. Я зробила зауваження, мовляв, неподалік – сміттєвий бак. На що жінка обурливо буркнула: «Чого я маю ноги бити? Кинула, де всі кидають. Он не сьогодні – завтра в місті почнеться місячник благоустрою. Приїдуть, та й приберуть. Тоді сюди вже не кину».
У під’їздах деяких будинків на першому поверсі висить попередження: «Кинув під ноги сміття – не забудь рохнути». Таким методом прибиральниці під’їздів намагаються розбудити порядність мешканців. От, наївні! Хочуть налякати їжака голою... Якби наші люди після кожного кинутого під ноги папірця рохкали, то ми б вже давно перестали чути людську мову...

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.