Перейти на мобільну версію сайту

25.11.2016

РЕЦЕПТ ЩАСТЯ

Чи бувало у вас так, що тільки-но вийшли з дому в надії на один із найщасливіших днів у вашому житті, як усе починає летіти шкереберть?

АндрійЩойно переступили поріг будинку/квартири, як над вашими планами нависла загроза? То одразу згадали, що забули телефон/флешку/гаманець/цінні папери або ж що інше й одразу змушені повертатись, гарячковито вставляючи ключ у замкову щілину, бо вже катастрофічно запізнюєтесь?

Або ж не так. У вас одразу зламався підбор/відлетіла підошва у вашому улюбленому взутті й замінити його нічим, бо іншу пару дали на день-два брату/сестрі. Чи не одразу завелось авто, а руки/ноги всю дорогу, наче не слухаючись, постійно щось роблять не так, і машина безжально «кашляє» та глохне посеред перехрестя. А швидкі спроби завести її й рушити далі, бо позаду вже сигналить цілий оркестр, зводяться нанівець.

Або ви наздоганяли маршрутку, але шофер так і не зупинився, не помітивши в дзеркало заднього огляду ваших відчайдушних махань руками, шаленого бігу, як при здачі стометрівки, і не почув прокльонів у спину. А байдужі пасажири просто змовчали, бо вони ж уже їдуть... Чекаєте далі, проте наступна маршрутка, яка, здається, їхала вічність, також нічим добрим не потішила, бо була настільки переповнена, що, здавалося, лусне. А ви стали у ній саме тією людиною, яку автоматичні двері салону, закрившись зі скрипом, гримнули у спину. І ви, втягнувши живіт та затамувавши подих, щоб хоч більше-менш цілим доїхати до вашого офісу/підприємства й мати пристойний вигляд, їдете далі.

«Ну чому? Чому мені так не щастить?.. І чи є взагалі те щастя?» – горлають думки у вашій голові. А потім ви, махнувши на все рукою, додаєте: «Грець із ним! Нема його». І, зібравши решту сил, кидаєте виклик новому дню.

«А щастя, як і його рецепт, є», – стверджують мудреці світу цього (себто філософи) та лікарі наших душ (себто психологи). Але у кожного той рецепт свій. Коли у вас «чорна смуга», просто згадайте необхідні інгредієнти і змішайте їх. Для вас щастя в збагаченні? Багатійте! У спілкуванні з дорогою вам людиною? Швидко телефонуйте їй! У ваших дітях? Згадайте їх подумки, або подивіться на фото, яке завжди маєте з собою, і посміхніться. У добрих справах? Робіть їх! Шукаєте у «мінусах» «плюси»? Шукайте! Просто робіть те, що робить вас щасливими. І тоді ніщо не зіпсує вам день. Так, може трохи пригнітить вас, але не більше! 


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.