Перейти на мобільну версію сайту

24.07.2015

ПИШИ ЗАЯВУ

Гарну відмазку знаходять нині посадовці, аби не виконувати своїх прямих обов’язків. Кажуть: «Пиши d5f47f1b88857b1c7b4776ccd2c3a46e.jpgзаяву». Але вони забувають, що заява не вирішить справи, а просто потрібно підняти свою п’яту точку і почати щось дієве робити.
За кордоном, якщо сусід бачить, що його сусід робить щось протиправне, він дзвонить у відповідну службу, яка збирає всі служби взаємодії, і вони негайно виїздять на місце події.

У нас же, подзвонивши в міліцію, аби заявити про правопорушення, окрім того, що тебе розпитають прізвище, місце проживання, де працюєш, рік народження..., напевне, скоро ще будуть дізнаватися розмір взуття.
Чи викликаєш швидку, бо на лавочці сидить людина, якій зле. І тобі потрібно вказати майже все те ж саме плюс вік і діагноз! Людині ж зле, і вона говорити не може... А ти просто чуйний перехожий, і як ти маєш дізнатися про діагноз?!
Для контролюючої інспекції теж повідомлення від перехожого мало, потрібно написати заяву, що бачиш як хтось ріже дерево, риє асфальт чи захоплює землю...

Потім, після твого повідомлення, починається тяганина. До тебе додому чи на роботу приходять ті посадовці й починають брати якісь пояснення, уточнення, допитуватися про різні обставини. Пізніше той порушник дізнається, хто на нього заявив чи «стуканув», і тут починається кровна ворожнеча. Тобі у слід летить бруд, твою родину починають переслідувати, діти не можуть вийти на двір...

Замість того, аби подякувати за підказку, за допомогу в роботі, щоб на його ділянці праці був порядок і все гаразд, ти починаєш отримувати відповіді стосовно того, що перевірку заявленого факту здійснено. Комусь пальчиком пригрозили, а тобі пропонують звертатися до суду з цивільним позовом. Це в кращому випадку, бо ще можуть по судах затаскати, щоб комусь прикрити зад. Мовляв, той хтось не винен у тому, що здійснив перевірку і виявив негаразди, а винен заявник. А ми всі хороші й підневільні.

Отже, замість того, аби посадовець зробив свою роботу - пиши заяву. А він потім розмножить купу паперів і прозвітує кількістю папок. Так і живемо, на тому і стоїмо...

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.