Перейти на мобільну версію сайту

15.02.2013

ПРИБУЛЬЦІ ЗІ СКЛАДАЛЬНИМ НОЖЕМ

Послання письменника Девіда Вонга сколихнуло весь Інтернет. Усі, хто його читав, не міг залишитися байдужим. Когось воно шокувало, декого - підбадьорювало, іншого - надихало... Мені ж захотілося просто поділитися з вами одним із уривків цього тексту. А висновки нехай зробить кожен сам.
«... Уявіть, що людину, яку ви любите більше за все, щойно застрелили. Вона лежить на вулиці, Наталія Яцемірська.jpgстікаючи кров'ю. Підходить хлопець і каже вам: «Відійди». Він оглядає рану і дістає складального ножа, збираючись оперувати прямо на вулиці.
Ви питаєте: «Ти лікар?». Він відповідає: «Ні». Ви: «Але ти знаєш, що робиш?».
У цей момент хлопець починає кричати, що він хороший, чесний, завжди приходить вчасно. Каже, що він гарний син, має хобі й пишається тим, що ніколи не матюкається...
Ви збентежені: «Яке значення має все це, коли моя любов лежить і стікає кров'ю?! Мені потрібен той, хто вміє оперувати вогнепальні поранення! Ти можеш чи ні?!»
Натомість хлопець починає обурюватися, чому ти такий егоїстичний? Чому тебе не хвилюють усі його вищеперераховані якості? Хіба ти не чув, що він тобі каже? І, взагалі, яке має значення, вміє він оперувати чи ні, адже він такий чудовий хлопака!
Зрештою, не витримуєте ви, кричучи йому в обличчя: «Нічого з цього лайна не має значення, тому що це особлива ситуація, і мені потрібен хтось, хто може зупинити кровотечу!!!»
І ось вона - моя жахлива правда про дорослий світ: кожен з вас щодня знаходиться в такій ситуації. І ви на місці того хлопця зі складальним ножем, а суспільство - жертва стрілянини, що стікає кров'ю.
Якщо ви хочете знати, чому суспільство вас уникає або чому вас не поважають, так це тому, що в ньому повно людей, яким щось треба. Їм потрібно жити, їсти, розважатися... А ви прибули на місце надзвичайної ситуації з складальним ножем у руках. І тепер або ви зможете «прислухатися до потреб людей» і мати унікальний набір навичок, або світ випне вас під зад. І неважливо, наскільки ви добрі, щедрі чи ввічливі. Ви будете бідні, самотні, вас виставлять на мороз.
Це здається жорстоким, примітивним або матеріалістичним? Що ж до любові й доброти - невже вони нічого не значать? Звичайно, значать. До тієї пори, поки вони - наслідок того, що ви робите для людей те, чого вони не можуть отримати в іншому місці...»

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.