Перейти на мобільну версію сайту

08.02.2013

ПРО СПРАВЖНЄ І ШТУЧНЕ

Днями отримала листа. Справжнісінького, паперового, з поштовим штемпелем. Довго тримала в руках, розглядаючи його, неначе якусь дивину. Погладжувала пальцями не надто каліграфічно виведені літери. Читала й усміхалася, вдихала запах паперу та чорнил.
І, здавалося б, нічого надзвичайного в цьому нема, але... Ви помічали, як прогрес стрімко змінює наше життя? Так, частіше в кращий бік. Проте разом із тим прогресом з нашого життя йде щось 2f.jpgсправжнє, істинне...
Ми даруємо квіти та подарунки в соціальних мережах замість того, щоб зробити це насправді.
Ми спілкуємося із рідними та друзями за допомогою електронної пошти та скайпу, забуваючи про справжні звуки їхніх голосів, вирази обличь, милі посмішки.
Ми знайомимося в чатах та на різноманітних сайтах замість того, щоб приязно усміхнутися людині, яка нам подобається, простягнути руку і сказати: «Привіт! Познайомимось? Мене звати...»
Ми вносимо неприємних нам осіб у чорні списки, таким чином ігноруючи їх, замість того, щоб виказати їм в очі своє незадоволення й смачно послати кудись подалі.
Ми проводимо час в Інтернеті, бавлячись у різноманітні ігри, замість того, щоб пригорнутися до коханої людини чи погратися з дитиною.
Ми зустрічаємося он-лайн, усміхаємося, цілуємося, плачемо смайликами...
Так поволі віртуальне життя витісняє наше реальне. Проте забуваємо ми одне. Те, про що дуже вдало сказав польський письменник Я.Вишневський: «Інтернет, він не не зближує. Це скупчення самотності. Ми нібито разом, але кожен окремо. Ілюзія спілкування, ілюзія дружби, ілюзія життя...» Я не хочу застрягнути серед ніків та аватарів, серед html-кодів та гігабайтів інформації! Я – жива людина! А ви? Отож, я виходжу з-за монітора, усміхаюся вам, простягаю руку і кажу: «Привіт! Мене звати Віоліна... Познайомимось?»

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.