Перейти на мобільну версію сайту

01.04.2016

ПОВАЖАЙТЕ СВОЇХ СУСІДІВ І НЕ ЛИШЕ

d5f47f1b88857b1c7b4776ccd2c3a46e.jpgХто з нас не нарікав на роботу сантехників? Усі ми постійно незадоволені їхньою роботою, можливо, ставленням до роботи чи якістю роботи. А як же їм до нас із вами, таких розумних, чистеньких, ароматних, інтелігентних ставитися? Це ж не нам із вами доводиться вигрібати наші нечистоти з каналізації.
 
Нам неприємно, коли нас починає топити і самим доводиться прибирати. Ми кричимо «хелп», а вони не їдуть, бо в іншому мікрорайоні міста не можуть вийняти з каналізації потоплені труси чи простирадло, а тобі вже немає сил терпіти, і сусуди безсовісні ллють та й ллють з верхніх поверхів. Їм байдуже, бо це топить не їх. Крім того, їм не хочеться виносити сміття в баки, та ще й витрачатися на відро для сміття, от і летить усе в унітаз, але летить у таких об’ємах, що навіть труба «сотка» не може пропустити такий клубок. І потім це все добро застрягає над головою сусідської квартири, й тоді в хід починає йти ненормативна лексика, направлена на сантехніка. Приїздить той бідолаха і починає копирсатися у гі... А потім вивляється, що спричинила потоп із нечистот, наприклад, банка консервованих помідорів!

Як кидаєте, думаєте, що каналізація змиє? А вона не може змити ні памперси, ні огірочки, ні інші відходи. Була свідком, як сантехніки виловлювали із зовнішньої каналізації кілька відер свіженьких огірочків, які газда не спромоглася винести на смітник чи ощасливити сусідську бабусю таким дарунком.

У таких випадках спадає на думку, хто ж таке міг зробити, але спробуй знайти: Маня дуже інтелігентна жінка, вона викладає в школі, вчить дітей розумного і вічного, а Таня – медик, чистюля, в неї все блищить, але ж крім них над твоєю квартирою більше нікого й немає. І з ким же сваритися, що тобі на голову ллють? Із крайнім - сантехніком.

Аби не псувати стосунки з сусідами, було розроблено пам’ятку – яке сміття куди дівати. До прикладу, якщо ти недоїв борщ, або він зіпсувався, слід узяти дуршлаг, відцідити юшку і вилити в унітаз (але цього робити не хочеться, бо свій унітаз доведеться мити, краще злити в раковину). Густий компонент потрібно покласти в використаний пакетик і відправити у сміттєвий бак. Папір, памперси, яблука чи інші фрукти та овочі слід скласти у відро для сміття і потім не викидати його з балкону, а віднести у смітник. Не допустимо спускати в каналізацію капусту, риб’ячі голови і луску. Одяг, тобто нижню білизну, теж не можна спускати в каналізаційний отвір, його місце на смітнику.

Не лінуйтеся і не соромтеся, розповідайте сусідам і їхнім та й своїм дітям: «Що, куди і чому?

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.