Перейти на мобільну версію сайту

23.09.2016

ПОТРІБЕН ГОТЕЛЬ «ІНТЕЛІГЕНТ»

Таня.jpgОстаннім часом у місті розвелося так багато безхатьків, що аж лячно стає. Куди не йдеш, вони постійно потрапляють на очі, особливо в центрі міста. Недоглянуті, «ароматні», чомусь із фіолетовим відтінком обличчя й навючені якимось крамом. У них є свій пристойний «готель», досить престижний, із натурального дерева стіни. Йому можна дати назву «Під Берізкою», бо знаходиться біля кафе «Берізка», прямісінько на зупинці.

Тут є дах над головою, не задуває, бо стіни теж існують. Дещо гірші умови на зупинці навпроти першої черги квіткового ринку – тут лише дах над головою. Але в обох готелів поганий розпорядок дня: щойно починають ходити маршрутки, як люди вже заважають відпочивати колишнім «інтелігентам». Дещо кращий графік роботи у готелі просто неба «На Соборній». Тут спи скільки хочеш, але без будь-якого захисту - ані стін, ані даху над головою. Влітку ще куди не йшло, а от взимку – дубак. У центрі міста був ще один елітний готель «На дні», який розміщувався в колекторі на теплотрасі. Тут раніше «інтелігенти» поступалися місцем для матусі з немовлям, жінкам та пристойним чоловікам. Але прийшли, оті «буржуї», і вчинили рейдерське захоплення. Спочатку заварили люк, а потім взагалі збудували другу чергу квіткового ринку...

А ще є хостли, які працюють лише влітку. Вони розгортаються на землі «Під вербою» майже в кожному районі міста. Взимку, кому пощастить, можуть заховатися в колекторах на теплотрасах, які не заварили і це здебільшого на околицях міста. Є вони й у недоглянутих мешканцями підвалах та горищах. Одного разу ціла родина «інтелігентів» мешкала на даху багатоповерхівки. Вони навіть десь прали одяг і сушили його на даху, доки не влаштували там загорання мотлоху. Відтоді їх звідти «попросили». І що цікаво, вони досить організовані в побуті, не залишають постільні атрибути не прибраними, підбирають увесь пластик та папір, а на виручені гроші купують оковитої для всіх помешканців, а жінці – троянду.

Взагалі, таким панянкам, вони, до речі, всі невизначеного віку, можна позаздрити, бо навколо однієї щонайменше по двоє чоловіки, а то й більше. Днями довелося бути свідком розбитого кохання. Дві «інтелігентки» сварилися за парубка, і та, якій розбили серце, кричала: «Я поріжу собі вени! Відчепися! Він мій!» і ридала. Отож, скільки б чоловіків не було, все одно через них ріжуть вени і рвуть волосся. І це зовсім не смішно. Як і жахливо стає від думки: «Невже в нашому місті так багато людей залишаються просто неба?».

А від них теж може бути велика користь, якби для них створили притулок із їжею, як це робиться за кордоном, вони могли би збирати пластикові пляшки і сортувати їх, підмітати вулиці, копати траншеї, виносити сміття...

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють акції
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.