Перейти на мобільну версію сайту

12.02.2016

ПОЛЯРНІСТЬ

Наталія ЯцемірськаЖінки знаходять себе в дітях, чоловіки – в роботі. Полярність світів.
Полюс Південний та Північний ніколи не зустрінуться. А нам пощастило.
Вона – тендітна й беззахисна. Він – сильний і мужній. Природа так визначила й затвердила. Придумала закони і ступені ймовірності того чи іншого, Його чи Її...

Чоловік вміє створювати, жінка – надихати. Рішучий крок вперед назустріч, або ж мрійливість, що зачаїлася в мереживній хустинці - знаряддя гідні для обох супротивників.
Ми різні – і в цьому наша сила, ми різні – і в цьому наша слабкість.
Усе життя балансуємо, йдучи по лезу ножа, по тонкій межі стереотипів. Чоловіки не плачуть, дівчатка не б'ються. Дайте мені точку опори, і я переверну світ з ніг на голову. Перевернули.

Чоловіки піклуються про дітей, жінки стають леді, леді-босами. Вони курять сигарети і рубають з плеча, ведуть перемовини й маніпулюють слабкістю... слабкістю чоловіка перед жінкою. Вони роблять кар'єру і приходять додому за північ.

Як тепер вам, сильним, відчувати себе слабкими? Легко? Чи під силу вам тягар жіночих клопотів? А вам, тендітні, керувати світом, мабуть, подобається? Бути наріжним каменем всього – як же тут не радіти!
Коли ж гасне світло, і в найдальших куточках стихає гордовитий опір, головною стає Любов. Вона утихомирює протиріччя, повертає до першопочатку всього і всіх. І тоді на паркет виходить Жінка, у легкій сукні, сором’язлива й трепетна у своїй красі. Чоловік навпроти - галантний уклін, рішучість у погляді. У сильну долоню лягає витончена долонька.

Музика. Танець. Злились Полюси.
Знати, що є людина, яку безмежно кохаєш, кохати, попри все і незважаючи ні на що, бути коханим...
Любов дає крила, натхнення для праці. Любов дає життя.

У любові народжуються найкращі діти, у любові живуть щасливі сім’ї, без любові не ростуть квіти.
Напередодні Дня закоханих бажаємо тим, хто ще не зустрів своє кохання, обов’язково бути готовим до зустрічі, а кому поталанило, бережіть це прекрасне почуття. І нехай два полюси зіллються воєдино й на все життя.
Трішки більше у світі Любові, трішки більше у світі Добра...

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.