Перейти на мобільну версію сайту

25.07.2014

ПОДАЙТЕ ...НА ХАЛЯВУ!

Пригадайте, скільком тим, хто просить милостиню, ви подали за своє життя? Мало хто зможе підрахувати, бо почуття жалю і співчуття доволі часто штовхає нас на спонтанний 3f.jpgпрояв доброти. Босе брудне циганча, його безпардонна, завжди вагітна мамця, паралізований інвалід, що сидить на асфальті, старенька бабуся, що без зупину читає «Отче наш!»...
Та чи кожен з цих «неімущих» є таким насправді? Ні для кого не секрет, що цигани-кочівники живуть лише з того, що принесуть у табір їхні вагітні жінки, малолітні діти та старі ворожки-шахрайки. Про те, щоб десь осісти, завести господарство й жити так, як живуть нормальні люди, їм навіть не хочеться думати. Звичайно, є й такі, котрі роблять вигляд хазяйновитих, поселяючись у тому чи іншому селі, але щоденний маршрут їхніх дітей - ринок і вокзали Кам’янця-Подільського. Під вечір малі заробітчани повертаються додому, чемно віддаючи старшим денний заробіток.
Чимало питань виникає й від споглядання на жебрацтво людей пенсійного віку та інвалідів. Може, в якійсь країні й немає соціального захисту, та України це не стосується! Кожен, хто має статус інваліда, отримує щомісячну допомогу від держави. Ті, хто вже не може рухатися, - це як правило, інваліди І групи, а отже їхня допомога - щонайменше 1000 грн! Приблизно стільки ж мають і пенсіонери з найменшим трудовим стажем. Якщо людина з якихось причин не отримує ці виплати, то це питання до соціальних служб. Саме вони разом із правоохоронцями мали би з’ясувати, з якої причини ті просять милостиню.  
... На овочевому ринку торгує однорука жінка. Дивлячись, як вона однією рукою вправно складає у торбинку моркву, бурячок і капусту, захоплюєшся її мужністю. Якось купувала в неї «борщовий набір», який заважив на 18 грн. Даю їй 20 і кажу, щоб здачі не повертала. На це мудра жінка відповіла: «Мені чужого не треба. А як хочете комусь допомогти, то дайте на лікування хворим діткам - на Соборній дзвіночок весь день калатає...».

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.