Перейти на мобільну версію сайту

19.09.2014

ПЛАТА ЗА МИР

Вона не буває мізерною. Іноді за неї розраховуються сотнями, сотнями тисяч або й мільйонами життів. Іноді - банально відкуповуються. Та буває й таке, що спочатку, немов 3f.jpgна заклання, посилають найвідважніших, найміцніших. Тисячами хоронять, щоправда, з почестями, як героїв, а потім на їхньому прахові укладають так зване «перемир’я», підкріплене ганебним «особливим статусом частини Донбасу».
Чи можна після цього говорити про «єдину Україну», якщо одному з регіонів надано «особливий статус»? Найбільше в цьому документі шокує не стільки відновлення регіону за наші з вами гроші, як те, що бандити, котрі безжалісно знищували як українських вояків, так і мирне населення, отримають амністію і навіть шанс (!) бути обраними до місцевих органів влади!
Будьмо чесними - 16 вересня на закритому засіданні Верховної Ради нардепи здали Донбас. Ми осоромилися перед загиблими та живими героями.
Ми так сподівалися на підтримку Європи, та вочевидь, чим холоднішими стають осінні ночі, тим поблажливішими стають європейські лідери. Путін, ніби граючись з газовим вентилем, то зменшує, то збільшує потік блакитного палива в ЄС, натякаючи, що насправді «європейські цінності», якими так звикли пишатися жителі Західної Європи, не варті й дрібної монети перед ймовірною можливістю залишитися без комфортних умов проживання.
Традиційно «глибоко стурбовані ситуацією в Україні» ООН та ЄС закрили очі на те, що після підписання так званого «перемир’я» Росія й далі атакує Донбас, без жодних перепон ввозить і вивозить другий «гуманітарний конвой», безсоромно диктує свої умови існування Донецької та Луганської областей. Навіть багатостраждальне підписання ратифікації Угоди про асоціацію з ЄС не обійшлося без російського втручання: основна, економічна частина Угоди, почне діяти аж через півтора року. І то ще питання - чи почне?
Якщо, віддавши на поталу хижому звіру Україну, Європа таким чином сподівається відкупитися, то вона дуже помиляється. Адже, як відомо, апетит приходить під час їжі...

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.