Перейти на мобільну версію сайту

09.01.2015

ПІСЛЯСВЯТКОВИЙ СИНДРОМ

Якщо минулими роками його проявами були похмілля, лінощі й апатія до всього і всіх, то 3f.jpgцьогоріч їм на зміну прийшли тривога, відчуття незахищеності або й безпорадності.

Хибке однобоке перемир’я на сході країни з кожним днем все більше зміцнює сили ворога, котрі підживлюються завдяки мало не щотижневим «гумконвоям». Анонсовану Кабміном наприкінці 2014-го економічну скруту ми вже давно відчуваємо, хоча, як стверджують високопосадовці, це тільки квіточки. Усі надії покладаємо на Євросоюз, котрий обіцявся не кинути напризволяще. Та цьоготижневий теракт у Франції і як наслідок подальші погроми й пролиття крові показав, що «стара-добра» Європа сама не знає, як дати раду «щурам», котрі нищать її зсередини.

Парадокс, але саме масштабна європейська глобалізація, хвалебна «толерантність», котра часто переходить межу вседозволеності, уможливили виникнення «злоякісної пухлини» третього тисячоліття - терористичної війни. Її жертвами може стати кожен - від президента до домогосподарки. Вона не гребує ані людьми похилого віку, ані діточками. На перший погляд, єдине, що може врятувати, це можливість не опинитися в «той час у тому місці». Та це лише на перший погляд...

Рік тому Україна показала всьому світу як можна здолати найбільшого ворога - власну байдужість, котра перетворює людину на споживача. Не важливо, голодного чи ситого. Ми навчились вистоювати під кулями, «градами», у люті морози й пекельну спеку. Розуміння того, що на кону життя твоєї країни, твоїх дітей, батьків, і власне твоє, гуртує сильніше будь-яких революційних закликів.

Європа й далі може робити вигляд, що в неї все під контролем. Та правда очевидна: лише об’єднавшись, можна вистояти. Коли до ситих європейців дійде, що Україна, Молдова, Грузія, чи будь-яка інша пострадянська країна - це не васали, не сировинна база чи кузня остарбайтерів, а це, найперше, міцне плече сусіда, може, й біднішого, та від того не менш порядного й шляхетного, лише тоді в Євросоюзу буде шанс стати монолітом демократичних цінностей, а не лопнути, як мильна бульбашка...

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.