Перейти на мобільну версію сайту

20.12.2013

ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ ...СВІДОМОСТІ

«Весь мир насилья мы разрушим до основанья, а затем мы наш, мы новый мир построим, = кто был ничем, тот станет всем!». Пригадуєте ці рядки з Інтернаціоналу? Звичайно ж, 3f.jpgпригадуєте. Сьогодні вони особливо актуальні, бо наразі ми намагаємося побудувати нову Україну.
Останні декілька тижнів у лексиконі простих українців міцно вкоренилося словосполучення «перезавантаження влади». Одні добре розуміють, про що йде мова, інші роблять вигляд, що розуміють. На жаль, тих, інших, набагато більше.
Чи стане смачнішою гірка юшка, якщо її лише перелити з одного казанка в інший? Чи допоможе перезавантаження влади без перезавантаження свідомості?
15 грудня в п’яти проблемних округах відбувалися довибори народних депутатів. Лише в одному окрузі переміг представник опозиції, в решті = перемогу отримали так звані самовисуванці, яких «висунула» влада. Дивно, чи не так? Як так сталося, що у самісінький розпал революції, коли «хто не скаче, той москаль», перемогли представники влади? «Фальсифікації!» = кричать одні. «Провладний тиск!» = кричать інші. Ти ба, знову хтось винен, тільки не ми! Ми ж не можемо, ми ж білі й пухнасті. Саме такі, білі та пухнасті, без жодних докорів сумління клали до кишені хто 300, хто 400 гривень, і голосували так, як їм наказували.
Фактично в неділю відбулася «репетиція» до таких бажаних всеукраїнських перевиборів Президента та нардепів. І ми знову не склали іспит на людяність та чесність.
«Убий в собі раба! Убий раба! Без жалю вбий раба! В лахмітті він чи в пишній позолоті. Хай торжествує вічна боротьба душі нескореної у смиренній плоті. Убий раба, що вірує в батіг, і освяти осквернену природу. Убий раба! Розвій чужинський міф про рабський стан вкраїнського народу». Пригадуєте ці рядки з «Гімну про вільну людину»? Не пригадуєте? Шкода...

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.