Перейти на мобільну версію сайту

09.08.2013

ПЕРЕМОГА? ПОРАЗКА? РУХ!

У циклі природи не існує перемог, немає, як не дивно, і поразок. Існує лише невпинний рух.
Гляньте на сувору зиму, яка щосили бореться за своє панування, але врешті-решт змушена
nevmer.jpgпоступитися красній весні, що дарує нам надію й нове життя.
Палке літо намагається розтягнути свої гарячі дні, та зрештою погоджується скоритися золотій осені, яка дозволить землі відпочити.
І в цьому безперервному циклі немає ані переможців, ані переможених. Є етапи, які ми мусимо здолати. Коли ж наше серце спроможеться це осягнути, воно стане вільним, легко прийме важкі моменти життя й не дозволить одурити себе хвилинами смутку.
Тому, коли доля знову й знову виводить нас на «арену», ми можемо програти битву, але ніколи не зазнаємо поразки в цілому. Якщо ми вперше закохуємося, а почуття наші відкидають, - це не зможе вбити нашу здатність любити.
Програш битви чи втрата всього, чим, на нашу думку, ми володіємо, дає нам хвилини смутку. Та коли вони спливають, ми відкриваємо в собі невідому силу, що живе в кожному із нас. Варто лише озирнутися і твердо сказати собі: «Я вижив». І лише ті, хто не бачить цієї сили в собі, скажуть: «Я програв». Тому неабияк важливо не відчувати жалю до себе, розуміти, що боротьба наша лише ненадовго урвалась, і аж ніяк не скінчилася. Попри страх, напругу, смуток, варто дослухатись до серця, почути й погодитися з вірою, що штовхає нас уперед, з'ясувати, де ми помилилися, де мали рацію, скористатися миттю, коли впали, аби відпочити, набратися сил, краще екіпіруватися. Й обов'язково настає день, коли нова битва постукає в наші двері. І страх наш нікуди не зникає, але змушує підвестися, йти назустріч супротивникові. Якщо перемога не прийде цього разу, прийде наступного. Не прийде наступного - прийде згодом. Найгірше й найлегше - впасти й залишитись притиснутим до землі. Бо ж страждання - це зручно. Може тому й багато хто віддає перевагу саме їм. А щастя потребує зусиль.
Нам слід навчитися терпіння, щоб дочекатися слушної хвилини для дій. Навчитися мудрості, аби не пропустити найближчої нагоди. Та навчитися пишатися своїми шрамами, що додають нам сил...
Усе вищесказане - не мої й зовсім не нові ідеї, та чи вистачає нам упевненості приймати їх?..

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.