Перейти на мобільну версію сайту

29.05.2015

ПЕРЕЛИВИ ОСТАННЬОГО ДЗВІНКА

То солодка мелодія для школярів, котрі нарешті дочекалися довгоочікуваних літніх канікул; тужливо-ніжний передзвін для випускників, котрим він лунає востаннє; і лагідно-3f.jpgсумний спів для батьків, котрі витирають сльози щастя, милуючись своїми дорослими дітьми.

Сьогодні Останній дзвоник лунає для 514 випускників 11 класів та 786 учнів 9-х класів міських навчальних закладів, а також для 206-ти 11-класників та 450-тиі 9-класників шкіл району.

Любі випускники, нині більшість із вас востаннє сяде за парти як учні. Нехай ця коротка мить запам’ятається якомога на довше, бо вже завтра почнеться нове життя, сповнене дорослих радощів та смутку, перемог та поразок. Замість вчителів оцінки в ньому ставитимуть ваші батьки, друзі, колеги, кохані, врешті майбутні діти. Хотілося б, щоб на життєвій доріжці ви отримували лише «дванадцятки». А це можливо тільки за умови, що в будь-яких ситуаціях ви залишатиметеся людьми - чуйними, співчутливими, готовими прийти на допомогу, зрозуміти і підтримати. Бо навіть найбільші знання світу, здобуті в найпрестижніших вишах, не замінять людяність, виплекану маминою ласкою, батьківською порадою та напутнім словом вчителя.

Доросле життя от-от закрутить вас у нескінченному вихорі. Вступні іспити, студентське життя, кохання, пошук роботи, робочі будні. Клопоти, клопоти, клопоти... На жаль, про школу згадуємо лише тоді, коли приводимо на Перший дзвінок власних дітей.

Наша перша вчителька, класний керівник. Постаріле, сріблястими перлинами прикрашене волосся, а погляд такий же теплий та глибокий як і 10-15 років тому. Вони пам’ятають найменші подробиці наших шкільних років, іноді пригадують речі, про які ми нізащо б самі не згадали. В такі миті розуміємо, наскільки цінні в їхніх очах, і шкодуємо, що за стільки років не знайшли кількох хвилин, аби провідати.

Ніжні переливи Останнього дзвоника поступово стихають перед набатом дорослого життя. Але нізащо не дайте їм змовкнути назавжди, залиште у серці непідкупні дитячі почуття...

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.