Перейти на мобільну версію сайту

14.06.2013

ПАРАДОКСИ НАШОГО ЖИТТЯ

Які тільки парадокси не почуєш у маршрутці!
Уранці в уже переповнену маршрутку ще втискується міцної статури жіночка. Підштовхнувши пасажирів, вона намагається розштовхати собі місце, але люди пручаються, бо ж ніхто не хоче їхати в тисняві. Проте жіночка не здається й до наступної зупинки час від
d5f47f1b88857b1c7b4776ccd2c3a46e.jpgчасу зітхає. На черговій зупинці у салон проштовхується чоловік з шестирічним хлопчиком. Турботлива тітка починає вимагати для них місце, примовляючи: «Дайте місце дитині! Безкультурні тут усі такі».
Одна з пасажирок не витримує цього словесного натиску, встає й поступається місцем дитині з батьком. Чоловік відмовляється сісти, мовляв, це не дуже зручно і хлопчик у нього теж не такий вже й маленький. Зрештою, щоб не зглядалися всі в маршрутці на цю оказію, батько сідає на запропоноване місце, прихопивши на руки сина.
Та дбайлива жіночка на цьому не збиралася вгамуватися. Їй хотілося, аби оцей її «подвиг» підтримали всі пасажири маршрутки. Вона й надалі почала «дбати» про дитину... Коли на понівеченій дорозі водій раптово загальмував, хлопчик притулився до батькових вусів і скривився. Цю картину вмить вловила наша героїня.
- Що, коляться вуса? – задала пані риторичне запитання. - То візьми вночі підпали їх!
Після цих слів у присутніх аж мурахи побігли по шкірі. Ще кілька секунд тому добра тітонька турбувалася про маленьку людину, вишукуючи їй місце, а тепер вже наставляє малого, аби той підпалив батькові вуса... Від доброти до ненависті якихось кілька секунд. Скажете жарт, проте дуже прикро буває від таких жартів.
Колись давно один чоловік жартома назвав свого кабанчика чоловічим ім’ям – Ваською. За кілька місяців у родині з’явився другий син, його теж назвали Васьком. Напевне, це було улюблене ім’я. Напередодні Різдва батько вранці встав і каже: «Час Ваську заколоти на м’ясо». Старшенький син почув це і, коли батько пішов у справах, а мати почала обурюватися, що той обіцяв заколоти Ваську і не зробив цього, взяв ножа й зарізав свого братчика.
Ось такі парадокси...

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.