Перейти на мобільну версію сайту

04.11.2016

ОТ І МАЄМО, ЩО МАЄМО

Наступного року минає 100 років, як сталася багатьом проклятуща Жовтнева революція. Що вона дала народу? Скинули монарха, отримали волю, освіту, світло, землю. До неї було 70% темного, безграмотного люду. Наше покоління могло отримати безкоштовну медицину з самого народження, не потрібно було платити лікарям за пологи, консультації...

ТаняУ дитячому садочку було повноцінне харчування, батьки платили символічні кошти. У школі молодші класи забезпечували безкоштовним харчуванням, всіх - безкоштовними підручниками. Вчителі були зацікавлені, щоб усі діти отримали знання. Про репетиторство ніхто й гадки не мав. В інститутах навчалися безкоштовно, після закінчення була гарантована робота. Про біржу праці ніхто навіть не чув. Робота давала засоби для достойного життя. Кожен міг купити собі достатньо екологічної їжі, про ці сурогати, які ми нині вживаємо, не знали. Ковбаса була з м’яса, масло - з молока. Був гідний соціальний захист. Кожен мав гарантовану відпустку, безкоштовні путівки на море, в санаторії, кращі працівники могли потрапити на екскурсію за кордон. Наші діти і ми мали можливість займатися спортом безоплатно. Кожна родина могла заощадити гроші на щось.

Що нам дала революція Гідності? Найжахливіше – ВІЙНУ! Щодня ми занурюємося в злидні. Замість масла і ковбаси їмо сурогат із запахом і смаком відповідно. Роботу мають не всі, багато українців її шукають за кордоном, через що розпадаються сім’ї. Тут ми всі незалежні від усього. Про відпустку мало хто навіть мріє, бо потрібно працювати й працювати, аби хоч якось жевріти. З’явилося монархічне плем’я. Злидні обсіли простого українця, скоро відберуть світло, бо платити не буде чим за нього. Їсти будемо спеціальні таблетки, щоб швидше покинути цей світ. Дах над головою теж багато хто втратить, бо ж також платити не зможе. Тарифи підвищилися в 6 разів, аби відібрати останні копійки. І це зрозуміло: щоб у когось було в банках, потрібно потрясти наші кишені. А ще ми маємо право, але не маємо можливості побувати в інших країнах. Нині брат пішов на брата, син відбирає в мами, бо ж закони не працюють ні людські, ні Божі. Проте можемо вийти і волати про Євросоюз, про гідність, свободу і волю скільки хочеш.

- Революція гідності не дала реального ефекту, бо влада не скористалась моментом для рішучих змін у країні, - переконаний Тарас Чорновіл.

В Україні був момент революції і першого постреволюційного періоду, коли можна начхати на законодавство і зробити революційні зміни. Він був короткий, може, місяць-два. Тоді люди були готові все підтримати. Цим не скористалися. Почали ділити посади, лізли некомпетентні постаті.

От і маємо, що маємо!


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.