Перейти на мобільну версію сайту

30.09.2016

ОДВІЧНА БОРОТЬБА

ПавловськийДобро і зло – вічні супутники людства. Всюдисущі та невтомні. Завжди поряд, йдуть пліч-о-пліч – справжні суперники. Відколи світ, вони у боротьбі. І краю тій битві не видно. На дворі ХХІ століття, та вона триває досі. І ніхто та ніщо не зможе розірвати «тандем» добра і зла, порушити рівновагу, перехиливши ваги в ту чи іншу сторону. Ніхто і ніщо, інакше світ припинить своє існування.

Це одвічна боротьба. І тільки нам вирішувати, якій стороні надати перевагу, обравши переможця серед власних внутрішніх воєн. Хто ж переможе: світло чи темрява? Хто?... Здається, хочеться кричати про цю невизначеність на увесь світ і почути вердикт. Але натомість – пустка, суцільна тиша. Навіть відлуння немає. «Чому?» – риторичне. Бо відповіді не знає ніхто. Окрім нас. Вона - то вибір, який робимо самотужки. Можливо, не завжди той, що підказує гаряче серце, а, навпаки, той, що радить холодний розум. По-різному буває, адже життя прожити – не поле перейти.

Знаємо, що давно розбиті на категорії, розкладені на полиці соціуму: по відношенню до себе, до інших, до світу. Але не можемо вже інакше. Нас оцінюють, «сканують», ставлять у рамки, змушують вибирати. Тоді ми, прийнявши одну зі сторін, ступаємо в бік чорного чи білого. Вчинки підвищують нас, або ж роблять низькими та віддаляють від подальшого розвитку, і ми балансуємо, даючи продовження одвічній боротьбі. Це класика жанру. Так було, є і буде.

Проте ми не хочемо приймати такий плин, тому натомість не даємо спочину цій одвічній боротьбі: хочемо навести лад, впираємося, обурюємося, йдемо проти течії, прагнемо бачити чорне, а не біле, біле, а не чорне, гнемо свою лінію, маємо власну філософію, йдемо до кінця.

«У цьому житті так мало світла й позитиву... Як хочеться давати його людям і робити добро. Чомусь цей світ став таким прагматичним, що обов’язково під цим розуміють якусь користь чи бонус. Невже не можна зараз так? Просто так??? Це цінують одиниці. Вони можуть по-справжньому відчути сутність твого посилу. Я щаслива, що часом, буваю і на вокзалах, де серед сірості, пригніченості, приреченості є той момент свята душі... «Вогню в одежі слова», – замислилась якось українська письменниця Леся Мудрак.

Задумайтесь і ви. Але не забувайте про те, що добро і зло у вашому житті – це не просто вибір, який вам іноді потрібно зробити, не чергова частинка життя із безлічі існуючих, це і Є ваше ЖИТТЯ.

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.