Перейти на мобільну версію сайту

03.10.2014

ОДНІ ЛОВЛЯТЬ, А ІНШІ ДАЮТЬ ШАНС...

Як ми можемо подолати корупцію, якщо хабарникам у суді дають умовні терміни?
Два місяці тому співробітники відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю d5f47f1b88857b1c7b4776ccd2c3a46e.jpgуправління  СБ України у Хмельницькій області на гарячому затримали директорку одного із навчальних закладів міста при отриманні неправомірної вигоди в 2500 доларів США. Рівно через місяць ще одна пані з іншого вишу теж попалася на хабарі.
Зрозуміло, одразу обидвоє отримали стрес. Ну, як і годиться, потрапили на лікарняне ліжко. Враховуючи те, що у однієї з них чоловік лікар, їй вдалося протриматися на лікарняних харчах майже два місяці. У іншої здоров’я виявилося дещо міцнішим - вона від стресу оговталася за тиждень.
За терміни досудового слідства, коли підсудні не перебували в ізоляторі тимчасового тримання, родинам вдалося знайти важелі на відповідних людей, які приймають рішення щодо подальшої долі хабарників.
Отже, стосовно першої, то суд виніс вирок у кримінальному провадженні щодо директорки медучилища, яка вимагала від родичів абітурієнта за зарахування його на бюджетну форму навчання солідну суму. Друга, яка теж за навчання студента взяла гроші, підключила для «відмазки» всіх, кого тільки могла. І тепер вона чекає на вирок найгуманнішого в світі суду.
Зрозуміло, що залагодження таких серйозних питань вимагає солідних витрат. Та й двірниками працювати нікого не відправляють, а просто позбавляють права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господрських обов’язків у державних органах терміном на 2 роки.
... Страшно тільки перший раз і в країні, де панує беззаконня. Адже, ознайомившись з механізмами «відмазок», можна продовжувати свої хабарні справи. Головне - вивчити інструкцію з виплутування...
За рішенням суду тепер уже колишню директорку училища визнано винною у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України. Їй призначено покарання у вигляді позбавлення волі терміном на 5 років з випробувальним терміном 2 роки.

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.