Перейти на мобільну версію сайту

20.07.2012

ОБЕРЕЖНО, ПОКРАЩЕНО!

Монарх Іспанії Хуан Карлос І, у зв’язку із тяжкою економічною ситуацією в країні, вирішив скоротити собі зарплату на 7%, тобто на 20 тисяч євро. Річний прибуток короля відтепер складе трохи більше 270-ти тисяч євро.
Згідно з конституцією Іспанії, монарх не зобов'язаний звітувати ні перед ким про свої доходи та витрати. Однак, враховуючи важку економічну ситуацію в країні та необхідність скорочення витрат Держбюджету, король Хуан Карлос I вперше в минулому році ухвалив рішення оприлюднити дані про бюджет королівського дому.
Так король власним прикладом, одним-єдиним вчинком показав своєму народові, наскільки важливим є майбутнє країни. І він, як частина цього майбутнього, першим стає на шлях виходу із складної ситуації.
А що показують наші «королі» власним прикладом? Найгостинніша для інших нація, ми залишаємось ворогом самі собі. Думаєте, перебільшую? А ви згадайте наші прислів’я та приказки, в яких «моя хата скраю», «рука руку миє», «не помастиш, не поїдеш», «закон не дишло», «щоб у сусіда корова здохла»...
Так і живемо, всмоктуючи з молоком матері настанови на майбутнє. І дивуємося, чому все йде шкереберть.
Минулого тижня в місті по-звірячому вбили хлопця. Були свідки цієї трагедії, які дивились чи чули цей жах із своїх закутків, і ніхто не прийшов на допомогу... Моя хата скраю, чи не так?
Прямісінько під нашим носом, прикриваючись благими намірами, відбувається руйнування частини заповідної території біля Хрестовоздвиженської церкви, але нікому немає до цього діла. Рука руку миє?
У будь-яку бюджетну установу, якщо ти не маєш зв’язків, навіть лячно заходити. На тебе там дивитимуться голодними очима, крутитимуть носа, і відчуття після виходу в тебе складеться таке, ніби ти відірвав людей державної ваги від такого важливого і вкрай необхідного... чаювання. Виходить, не помастиш, не поїдеш?
Довгий час мої колеги судилися із людиною, яка вчинила неправомірні дії. Це підтвердили численні свідки. Здавалося, за кілька засідань судову справу закриють і справедливість торжествуватиме. Але тільки не в нас. Питання вирішувалось майже шість років, і біле стало чорним. Ця жінка судиться чи не з половиною міста і так заробляє собі на життя. Чому ніхто це не може припинити? Закон не дишло?...
Про «корову» краще не писатиму...
Ми країна без майбутнього, у нас вже все покращено сьогодні.

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.