Перейти на мобільну версію сайту

02.09.2016

НОВИЙ РОБОЧИЙ СЕЗОН

ПавловськийПовертатися на роботу з відпустки завжди складно. Ваш мозок просто відмовляється сприймати всю інформацію, що пов’язана з її завершенням. Ви всім своїм єством пручаєтесь, намагаючись хоча би трохи відтягнути момент повернення до звичного режиму. Але післявідпустковий синдром невгамовний, починає наступ ще задовго до нового робочого сезону і, чим менше днів залишається до закінчення відпустки, тим нахабніше він грюкає у ваші двері, ніби погрожує: вільний режим от-от збіжить, зникне разом із літом, розтане, ще зовсім трохи часу, ще мить, і робочі будні тут як тут, на порозі!

Ще важче, коли ви вже на роботі, а подумки зовсім не там. Ви пручаєтеся далі. До останнього. Бо ще ж так хочеться хоча би трохи поніжитися на сонечку, почитати один із найновіших романів сучасності, пройтися по ранковій росі, потішити себе відпочинком у лісі, на морі/озері/річці/ставочку, до ночі полежати в прохолодній траві, розмовляючи із зорями, з жагою ловити всі приємності літа. А тут як грім серед ясного неба: «Усе! Баста! На роботу!». «І де ж справедливість? – запитаєте ви. – Хіба можна, щоб усе прекрасне ось так миттєво закінчувалось, як кадри кольорового кіно?».

І не дивуєтесь навіть, коли в голову лізуть зовсім дитячі запитання: «Ех, і хто ж вигадав ту роботу? Хіба не можна було світ облаштувати по-іншому, щоби обійтися без щоденного підйому, ранкової біганини в стилі «Я знову не встигаю!», коли потрібно зранку ще мало не сотню справ переробити (зготувати сніданок, зібрати дітей до школи, чоловіка/дружину на роботу, приділити увагу домашнім улюбленцям і впоратися з десятком сяких-таких домашніх справ), а потім ще годинами працювати, працювати, працювати?..».

Та скільки б ви не опиралися, все ж із часом десь там глибоко в душі укладається перемир’я, і ви входите в звичний ритм, бо робота нікуди не зникне з вашого життя і слід зібрати себе до купи якомога швидше (так буде краще для вас) і зустріти новий робочий сезон із гідністю.

Тому з жалем попрощавшись із відпусткою, згрібаєте часточки себе в єдине ціле і налаштовуєтеся на повернення до звичних робочих буднів з 09:00 до 18:00. Кожному з вас цей болісний процес вдається по-різному. Хтось хапається за дієві рецепти пращурів, хтось - за найновіші тенденції: займається самомотивацією, медитує, зосереджується на поставлених цілях, конкурує з колегами... Не важливо, який ВАШ спосіб. Якщо сьогодні ви прокинулись і зрозуміли, що вже готові – все гаразд! Ви впоралися. Тепер усе буде добре! Ба, навіть краще!


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.