Перейти на мобільну версію сайту

13.12.2013

НОВІТНІ ГЕРОЇ УКРАЇНИ

Тим, хто не був на Майдані в Києві, важко зрозуміти атмосферу, яка там панує. У суспільстві нині існують дві полярні думки: одні вважають, що на Майдані суцільна романтика і це 4.jpgпросто райський куточок, інші ж украй негативно ставляться до подій у Києві. І обидві сторони далекі від істини. Сутність ситуації можна зрозуміти лише побувавши там.
Насамперед, завдяки подіям на Євромайдані багато наших громадян почали пишатися тим, що вони УКРАЇНЦІ. Певно, за останніх два тижні всі вивчили слова гімну. Державний гімн та жовто-блакитний стяг стали не лише державною символікою, а й набули врешті сакрального значення для громадян, а лозунги на кшталт «Воля України або смерть» виявилися не порожніми словами, а отримали конкретне значення.
Атмосферу Майдану неможливо передати словами, її можна тільки відчути. Складається враження, що тисячі майданівських сердець злилися воєдино. Я не пам’ятаю такого єднання. Незнайомі люди постійно пропонують каву, чай, їжу тим, хто стоїть на Майдані. Я був сильно вражений, коли до мене підійшла дівчина із бажанням віддати свій шарфик, оскільки вона вже йде додому, а я залишаюся на ніч, і він мені більш потрібний. Скажіть, хіба такі революції для всього світу не приклад єднання, підтримки один одного, толерантності? В України є чому вчитися навіть високорозвинутим державам!..
Вражає і мужність українських жінок та дівчат. Неможливо без зачудування спостерігати за тим, як дівчата впродовж цілої ночі були волонтерами на Майдані, а зранку йшли на заняття. Ще більше вразили ті панянки, які були на дальніх барикадах, на яких рівень небезпеки найвищий. Усі відповідають на «Слава Україні!» = «Героям слава!», а мені хочеться гукнути на увесь світ: «Слава Героїням!».
Водночас не все так романтично, як це може виглядати з телеекранів. Насправді перебування на Майдані можна порівняти із важкою роботою. Щоденно майданівцям доводиться працювати на кухні, в охороні периметру, на барикадах, прибирати, очищати від снігу територію тощо. По 12-14 годин на добу доводиться перебувати на відкритому повітрі. Не будемо забувати, що надворі не липень, а грудень.
Проте, незважаючи на холод, люди відстоюють своє право жити гідно. Кажуть, що Україна не має героїв, що вони залишилися в минулому. А Ви поїдьте на Майдан та подивіться. Впевнений, що Ваша думка зміниться.

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.