Перейти на мобільну версію сайту

28.02.2014

НОВА КРИВАВА СТОРІНКА

Я завжди пишався тим, що я українець, але тепер можу пишатися цим ще більше. Сьогодні 4.jpgми приклад гідності для всього світу - ікона боротьби за волю.
Ось і написана нова сторінка історії. Кривава сторінка... Перемога обійшлася нам аж надто дорого - ціною людських життів. Жодні посади та амбіції не варті того, аби проливалася кров кращих синів нації. Вони писали історію кров’ю на асфальті київських вулиць...

Ми вже боролися не за Європу, а за те, щоб Україна залишилася українською, а не безіменним, безмовним, зневаженим та спаплюженим шматком території євразійського простору. Честь, гідність та істинна незалежність здобувалися на майданівських барикадах. У першу чергу, це була Революція свідомості. Врешті, ми усвідомили, чиїх батьків сини, якої землі діти і те, що єдиним джерелом влади є сам український народ. З кров’ю та болем ми виплюнули залишки радянщини, очистившись від гидотної скверни.
Сьогодні вже не називають провокаторами (це слово за останній час стало мейнстрімним) тих, хто закликав до повалення режиму Януковича. Тепер ці люди стали героями.
Страшенно боляче дивитися як ще не поховали загиблих Героїв, а нова влада вже чубиться за владні крісла. Інакше як моральним каліцтвом це не назвеш. Хотілося б нагадати політикам, що ми боролися не за те, щоб привести їх до влади, а за докорінні зміни державної системи. Самим громадянам від сьогодні необхідно жорстко контролювати органи влади, щоб знали, що вони тільки слуги народу. Вже 2004 року ми піддалися ейфорії перемоги та втратили всі здобутки, через що змушені були проливати кров у 2013-2014 роках.
Думаю, не в одного мене складається враження дежав’ю - ті ж обличчя, що й 2004 року. А чи не час пустити до керма країною молоде покоління, яке зможе дійсно реформувати державу?..
Що ж далі? Ми перемогли ціною людської крові, але переможна хода ще не завершена. Ми маємо зробити країну кращою, в якій людина буде Людиною, матиме право на гідне життя, а не жалюгідне існування. Саме за безхмарне майбутнє України гинули кращі сини народу. Ми змушені зробити успішною нашу державу, щасливою та квітучою в ім’я Небесної сотні. Якщо ми втратимо всі здобутки, загиблі Герої нам цього не пробачать...

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.