Перейти на мобільну версію сайту

22.04.2016

НІКОГО НЕ ПОСИЛАВ, АЛЕ Й САМ НЕ ХОТІВ

d5f47f1b88857b1c7b4776ccd2c3a46e.jpgАфганці, чорнобильці, атовці - люди, яких державні дядьки відправили захищати державні інтереси. Згодом, коли їх вже використали, вони стають нікому непотрібні. Ті, кому поталанило не брати участі в тій чи іншій події, згодом кажуть їм: «А я вас туди не посилав. Йдіть до того, хто посилав».

От і микаються бідолахи в пошуках захисту вже від державницького свавілля проти них, захисників. Закиди вони отримують і від тих, хто не пройшов через те, чи інше пекло, а сиділи тут, під чистим і мирним небом, і ойкали, коли ж закінчиться війна. Бо не дуже хотілося недосипати ночі в очікуванні, коли ж повернеться твій син, батько, брат. Тому на майданах клеймили ворога, а поза ним шукали шляхи, якби врятувати свого родича. Одні знаходили впливових високопосадовців, інші робилися ледь не смертельно хворими, хтось тікав за кордон. А ті, хто просто не вміють цього робити або не здатні, ставали афганцями, чорнобильцями чи атовцями.

Вони гинули, підривали своє здоров’я і здоров’я рідних, у той час, коли інші примножували свої статки і жили в задоволення. І тепер ті, інші, не зважають на їхній героїчний вчинок, бо ситий голодного не розуміє.

Яскравим прикладом байдужості й черствості є нині ставлення до афганців і чорнобильців. Хто тоді керував, той і нині може повпливати на рішення щодо надання різних привілеїв, отримуючи за це суттєві гроші, а ті, хто пахав, хто був у пеклі й на передовій, нині ледь жевріють, або вже пішли у вічність у злиднях. І цю несправедливість держава не хоче побачити, бо ж невигідна це справа - підтримати своїх захисників, дати їм достойне життя, пенсію, житло, адже ти, немічний, опинився не в тій елітній черзі.

Аби таких перекосів і нарікань не було, щоб ніхто ні в кого нічого не просив, і всі були в рівних умовах, потрібно щоб усі пройшли через ті жорна, як у Другу світову всі піднялися на захист держави від ворога, й ніхто ні в кого нічого не просив, усі були рівні та відбудовували державу. А не як нині - понабирали кредитів, які не змогли дійти за призначанням, а зникли в банку-привиді. А ви набирайтеся сил, аби народжувати рабсилу, яка буде не одне покоління відпрацьовувати. І байдуже, що чорнобилець отримав опромінення й не може ноги за собою волочити, а атовець і не має, що волочити, бо залишився без них. А дяді, бодай би закрити їм рота, відщіпнули від свого жирного пирога дещицю, навпаки ж підвищують собі зарплати, сидячи в зручних кріслах і теплих приміщеннях. Можливо, їх можна зрозуміти, бо ж та війна, яку вони нині зробили своєму народові, теж надзвичайно важка і потребує грошових витрат.

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.