Перейти на мобільну версію сайту

30.03.2012

НЕМОВ КОРОВА ЯЗИКОМ ЗЛИЗАЛА

... Бо як інакше можна назвати «дивне» зникнення між першим та другим читанням у Верховній Раді в нещодавно прийнятому Законі «Про депозити» рядка про гарантоване повернення внесків розміром до 150 тисяч грн між першим та другим читанням у Верховній Раді? Цей Закон набирає чинності 21 вересня цього року. До тих пір слуги народу ще можуть його переглянути, якщо забажають.
У більшості європейських країн гарантований максимум повернення банківських вкладів складає 20 тисяч євро. І це незважаючи на глобальну економічну кризу, в якій ці країни перебувають. Там ні в кого навіть не виникає думки, щоб зазіхнути на людські заощадження. У нас же, якщо послухати владу, кризи як такої немає. Скоріш ,навпаки, наша вітчизняна економіка впевнено набирає обертів. Тоді чому народ позбавляють елементарних гарантій?
Усі ми добре пам’ятаємо події кількарічної давнини, коли через значні валютні коливання спантеличені вкладники штурмували банки, аби повернути свої заощадження. Минув не один місяць, та й навіть не рік, поки фінансові установи знову повернули довіру людей. І на тобі - черговий ляпас від Верховної Ради.
У Фонді гарантування вкладів, який після оприлюднення цього Закону почали атакувати обурені вкладники, пояснюють, що нічого страшного не сталося. Навпаки, новий Закон містить революційні зміни: більше ніяких мораторіїв та замороження вкладів. У банку, який збанкрутує, буде створено тимчасову комісію і вже за тиждень після оголошення банкрутсва людям повертатимуть їхні гроші. Щоправда, не уточнюється, яку саме суму. Напевне ту, яку тимчасова комісія визнає прийнятною.
Не знаю, як вам, а от мені дуже набридло грати у піддавки з нашою державою. Після кожної партії розумієш, що не ти її, а вона тебе... Але чому тут дивуватися? Хіба з вправним шулером можна грати на рівних?

Дивіться також:




Повернення до списку




Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:










Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.