Перейти на мобільну версію сайту

20.05.2016

НЕ ВТРАЧАЙТЕ СЕБЕ

Фурман.jpgНіколи не зраджуйте собі і принципам, за якими живете. Ніколи не живіть чужим життям, навіть тоді, коли цього хоче людина, яка вам дуже дорога. Бо тоді ви назавжди втратите себе, свою сутність і прагнення досягати чогось важливого.

Дуже часто метаморфози життя вносять свої корективи, особливо, коли люди, яким довіряв понад усе, з легкістю штовхають тебе у спину, а потім сміються тобі в обличчя. При цьому не відчуваючи жодної провини. І, на жаль, часто це саме ті, хто ще вчора ділив із тобою окраєць хліба. Тоді розумієш, що інколи людській підлості немає меж. Але такі ситуації гартують і роблять сильнішими, незважаючи ні на що. 

Найбільше, хто нас руйнує в житті – це ми самі. Збиті та виснажені власними думками, ми часто займаємося звичайним самоїдством. Зациклюючись на своїх проблемах, перестаємо дивитися оптимістичним поглядом на життя. А воно вирує! У таких випадках треба завжди згадувати те, для чого ти народився на цей світ. Бо в кожного тут є своє призначення. У когось - більше, в когось - менше, але є. Комусь судилося стати гарними батьками, іншим - досягти кар’єрних висот, але при цьому треба завжди усвідомлювати й залишатися порядною людиною.

Без помилок життя не проходить. Навпаки помилки й труднощі змушують нас розвиватися і спрямовувати сили на щось дійсно вагоме. Це, зазвичай, наші рідні, які нам прощають усе. Батьки підтримають, кохані допоможуть повернути все в правильне русло, діти просто любитимуть. І при цьому ніхто й ніколи не завдасть болю. 

Шануйте і цінуйте те, що в вас є у житті. Воно дається для нас один раз. Радійте успіхам друзів та просто близьких людей. Завжди впевнено дивіться вперед. Не давайте ворогам зробити вас слабкими. Не розмінюйтеся на дрібниці. Живіть в любові й мирі. Залишайте в цьому світі завжди лише світлий слід. Вашим дітям та онукам це обов’язково зарахується. А надто як колись у житті вони будуть наслідувати своїх батьків.


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.