Перейти на мобільну версію сайту

29.11.2013

НЕ РОЗДИРАЙТЕ МОЮ КРАЇНУ

А я не хочу ні в Європу, ні в Росію.
Нинішня ситуація зі вступом України до Євросоюзу нагадує мені футбольний матч-реванш між d5f47f1b88857b1c7b4776ccd2c3a46e.jpgдвома потужними командами «Європа» і «Росія». Кожна з них вирішила, що саме вона повинна перемогти в поєдинку. А от Україна мені нагадує футбольний м’яч, який просто зобов’язаний потрапити у ворота і прививести одну з команд до перемоги.
Як на мене, в цій ситуації саме м’яч мав би вирішити долю обох команд і не втрапити в жодні, намащені медом ворота. Та матч, завершений із рахунком 0:0, навряд чи буде цікавий глядачам.
Європа нам обіцяє життя за європейськими стандартами, гарні дороги, медицину та освіту на належному рівні, соціальний захист, верховенство права. Що ж, 1:0. Росія аж ніяк не хоче втратити меншого брата, який прикриває, і досить надійно, її кордони, з яким пов’язані родинні стосунки, ринок збуту, зрештою, газові спекуляції = непоганий стимул аби тримати українців у покорі. Радість сходить з обличчя = 1:1.
Не розумію, чому ми, фірмовий м’яч, не можемо просто вилетіти за межі футбольного поля й покотитися власним шляхом? Невже ми, українці, самодостатні люди, з багатющими землями, якісною сировиною обов’язково маємо залізти в чиєсь ярмо?
Невже ми не можемо збудувати якісні дороги, дати власним дітям гарну освіту, забезпечити гідне медичне обслуговування? Напевне, не можемо. Невже дійсно наша натура настільки гнила, що потрібно вкрасти, дати хабара за вирішення питання, віддячити учителя за гарну оцінку, лікаря за те, що він тобі посміхнувся, держслужбовця, що не ганяв тебе по кабінетах?.. А може річ не в тім? Можливо, футбольному м’ячу потрібна серія пенальті, чи м’яч на те він і м’яч, аби...
Досить бути цяцькою в чиїхось руках. Давайте почнемо кожен із себе = працювати, дбати, допомагати. Український народ повинен бути вільним і незалежним. Хочу, щоб світ сприймав Україну, як рівноцінного партнера, а не іграшку, яку після закінчення гри можна покласти у шафу до наступного матчу.

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.