Перейти на мобільну версію сайту

15.07.2016

НЕ ПАДАЙТЕ ДУХОМ – ЗАТОПЧУТЬ!

ПавловськийРанок нового дня розпочинається по-різному. З філіжанки кави, щебету птахів за вікном, вервечки нових ідей, за реалізацію яких ви одразу й беретеся, сонячного проміння, що пробивається крізь шибку, теплих слів рідних та близьких вам людей чи літнього дощу, що виграє свою мелодію у такт із природою, яка щойно прокинулася. У кожного, як-то кажуть, свій неповторний, особливий ранок. Не схожий на інші.

Хтось може і скаже, що все не так, і ранки, наче ті близнюки – схожі однин на одного й давно вже стали рутинними. Але все не так, бо завжди є те, що вирізняє один ранок від іншого – його унікальна «родзинка». І не важливо чи ви щойно прокинулися, чи вже встигли переробити гору роботи і прийти у гамірний офіс – ранок має ніби підморгнути вам і вразити чимось особливим. Нехай це буде найменша дрібничка, але вона має бути. Новий день має подарувати «родзинку».

Один із ранків «посміхнувся» постом письменниці Слави Світової у Facebook: «У кожної дівчини/жінки є свій біль, є своя таємниця, є свої шрами на серці, на тілі, на душі. Є емоційне насилля, є фізичне. І кожна має право як говорити, кричати про це на увесь світ, якщо відчуває так, так і мовчати про це, якщо це її рішення. Хтось може легко говорити про те, що болить, а хтось роками намагається забути і не хоче, аби наболіле спливало знову і топило спогадами свідомість. Важливо слухати себе. Хочеться поділитися, сміливо вперед! Хочеться помовчати, тихенько мовчіть. Це право кожної дівчини/жінки. Головне – знати, що ти не одна. Цього достатньо».

У цих словах достатньо болю, душевних переживань та крику душі, але одне із останніх речень («Головне – знати, що ти не одна») перетворює пост на позитивний заряд, бо оптимізму в ньому більше, ніж сумних ноток в усьому повідомленні. І не важливо, чоловік ви чи жінка. Ви – людина, а значить маєте право! І ніхто не в силі втручатись туди, куди не слід, або ж куди ви не маєте бажання нікого впускати. Чи навпаки – заборонити вам прокричати на увесь світ про те, чим рветься поділитися душа – зболена або зраділа. Людина просто має позбутися цього. Так стає легше. Головне пам’ятати, якщо ви впадете тілом – вас піднімуть, якщо впадете духом – затопчуть. Так казали філософи. Так усе і є насправді.

Тому будьте оптимістами, завжди пам’ятайте про душу: якщо вона у вас міцна, тримайте її в тонусі, якщо слабка або ж слабне – гартуйте її. І нехай ваш ранок завжди розпочинається із тих моментів, які тільки додадуть сили і вчергове нагадають, що ви у цьому світі не одні!


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.