Перейти на мобільну версію сайту

11.10.2013

НЕ МЫТЬЕМ, ТАК КАТАНЬЕМ

Здається, саме так наш «братній» сусід намагається втримати нас у своїх «дружніх» обіймах. Коли угоду з ЄС укладали інші країни, що ще донедавна були республіками у складі СРСР, то Росія була більш виваженою. Чому ж нині наша велика сусідка поводить себе як ображена 3f.jpgжінка, яку безсовісно зрадив чоловік?
Саме з позиції скривдженої жінки варто розглядати доволі дивну поведінку сусідньої країни. Коли дружина ображена на свого правовірного, то їй до одного місця все, що той би не приготував. Вона хвацько перекине тарілку, а каструлю закладе на голову кухарю-невдасі. Тому й у наших цукерках, у нашому сирі, й у нашому м’ясі Росія ще довго знаходитиме «шкідливі» домішки, небезпечні для її надто ніжного організму.
Чим певнішою здається зрада, тим менше шансів підібратися до тіла законної «супруги». Поки що, скрегочучи зубами, вона тяк-сяк терпить, та як тільки отримає підтвердження «ганебного вчинку», то, як кажуть росяни, = «пиши пропало». Днями радник президента Росії Сергій Глазьев заявив, що в разі підписання Україною угоди про асоціацію з Євросоюзом, Росія може ввести для українців візовий режим.
Аби відбити в чоловіка бажання скакати у гречку, дружина звертається по допомогу до найближчих родичів. Хто ж, як не рідний брат, заступиться за честь скривдженої сестри? Такий собі «добрый молодец всея Россия»... Олександр Повєткін програв двобій з українським козаком Володимиром Кличком. Та замість того, щоб смиренно прийняти поразку, російський боксер заявив, що рефері, мовляв, підтримував Кличка. Після оголошення переможця поєдинку в залі було чутно свист і невдоволені крики. Господарі рингу доволі своєрідно демонстрували слов’янську гостинність: після поєдинку так і не прозвучав гімн країни-переможця. Такого ще не було в жодній країні світу!
Передбачити подальші кроки ображеної жінки доволі складно, бо чим більша лють, тим неймовірніші вчинки. Єдине, що Росія забула = Україна ніколи не укладала з нею шлюб. Ми були, є й залишаємось лише сусідами. Коли кран відремонтувати або цвяха в стіну забити = будь ласка, а на більше не варто розраховувати.

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.