Перейти на мобільну версію сайту

25.09.2015

НЕ КОЖЕН ФОТОГРАФ, ХТО НИМ НАЗИВАЄТЬСЯ

Скаржиться вранці сусідка, що нарешті отримала на руки віньєтку своєї дитини. Я ще тоді подумала, що 2f.jpgщаслива, адже від фотографа, який знімкував групу дітей, в якій навчався мій син, ні слуху ні духу (випускний у малечі був ще в травні). Однак, за словами жінки, нема чому радіти, адже платили вони за дорогу віньєтку, а в результаті одержали казна-що.

Замість креативного чуда поєднання якісної поліграфії з неабияким талантом фотографа, знервовані довгим очікуванням батьки отримали досить посередню роботу, де віньєтки – наче інкубаторні, а вся відмінність між ними – перша світлина дитини (ви можете заперечити мені, що вони й мають бути такими, але стурбована мати розповідала, що замовляли вони зовсім інше). Та це ще не все! Виявилося, що в тому фотоальбомі навіть дітей усіх не вистачає! Уявляю реакцію батьків та сльози малюка, коли вони розгортають віньєтку, за яку заплатили чималі гроші, а в ній не знайшлося місця для кількох хлопчиків та дівчаток. І нехай спогади про перебування у садочку залишаться у серці дитини, проте прикро, що вона не матиме наочної згадки, бо якийсь дядько не вважав за потрібне виконати свою роботу якісно.

Напевно, «майстер», і сам це зрозумів, адже повернув батькам по 50 грн із заплаченої суми. І це при тому, що він- один із найпопулярніших фотографів нашого міста, постійно влаштовує свої виставки і його світлини постійно справді дуже гарні! Можливо, тоді йому варто займатися тільки фотосесіями? Принаймні замовник точно отримає на фото себе, на відміну від кількох діток із групи…

Що ж, тепер із нетерпінням чекаю моменту, коли наш фотограф зволить віддати віньєтки. В кінці серпня на запитання про те, коли ж вони будуть готові, чоловік скаржився, що він наразі дуже завантажений (напевно, тими грішми, які встиг взяти за роботу наперед, а через якийсь час додав, що все виросло в ціні, то потрібно ще доплатити) і що в нього дружина вагітна. Дивна відмовка. Хочеться тоді його запитати: «Шановний, а ви з дружиною по черзі пузо носите? Чи, може, замість неї народжувати зібрались?».

Спеціально не вказую прізвищ фотографів, групи та номери садків, де таке трапилося. Нехай кожен недобросовісний митець впізнає тут себе і встигне зробити/переробити (потрібне підкреслити) свою роботу якісно.

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.