Перейти на мобільну версію сайту

20.03.2015

НЕ ЧИТАВ, ТА ЗАСУДЖУЮ

Недарма кажуть у народі: «Навіть якби ти був янголом, все одно знайдеться той, кому не 2f.jpgсподобається шурхіт твоїх крил».

Для себе ж я зрозуміла: набагато легше нічого не робити, а тільки критикувати інших. Це ж так просто - дивитися збоку, шукати недоліки й тикати тій людині в них носом, мовляв, і це в тебе недобре, і те не так, а от я, розумничок, все зробив би інакше, набагато краще. Тільки от проблема: той мудрагель не поспішає чинити по-своєму, для цього ж треба рухатися, домовлятися з людьми, складати хоча б приблизний план, у якийсь момент остаточно знервуватися, коли щось піде не так, в авральному режимі шукати вихід... Та ні, набагато легше прийти на все готове й закочувати очі, мовляв, куди я потрапив?! А ще так легко критикувати «стару школу», водночас не пропонуючи нічого взамін і не виявляючи абсолютно ніякої приналежності до «нової школи». Ох, скільки розвелося в нас професіоналів із належною освітою, потрібними навичками, тільки от сидять вони... вдома.

Щоправда, із червоною ручкою в руках, папірчиками в зубах та палким бажанням у душі знайти чужі помилки й вивісити їх, наче брудну білизну, на людський осуд. Уявляю, як важко вам, любі недоброзичливці, спокійно існувати у своєму комфортному світові, коли так немилосердно колять очі чужі спроби щось зробити та успіх тих, хто, на ваше переконання, знаходиться не на своєму місці, адже не має ваших навиків та вмінь.

А знаєте, що ображає найбільше? Те, що ті люди, які з піною біля рота критикують інших, часто-густо навіть не знайомі з тими, в кого кидають свої шпильки. Такий собі принцип «не читав, та засуджую». Злісні критики ще не написали жодного більш-менш вартісного матеріалу, та й, чого гріха таїти, подекуди не спромоглися закінчити університет і знайти роботу за спеціальністю, в той час як дехто працює там без належної освіти. Вони не видали жодної книжки, навіть у співавторстві, проте свято впевнені у власній геніальності. Не спланували і не провели жодного заходу, щоби й інші мали право прийти та позакочувати очі або ж, навпаки, справедливо похвалити. Не спробували пожити в режимі, коли 24 години в добі занадто мало, щоб все встигнути. Так, критикувати набагато легше... Але нічого, «собаки гавкають, караван іде».

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.